*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

У Тельців на роботі може виникнути конфлікт із начальством, аж до суперечок. Стрільці в особистому житті натраплять на суперечки у парі, можлива навіть розлука на короткий період. А у Дів репутація може постраждати через недоброзичливців, що будуть поширювати зайві чутки. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень із 15 січня і до 21 січня 2024 року.

Також захопливо Коктейлі з собою та вибір преміальності: якою буде барна культура у 2024 році

Гороскоп на тиждень 15 січня – 21 січня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Для Овнів цей тиждень – вдалий час для навчання, удачі та сміливості. Ти будеш готовим ризикувати й досліджувати нові шляхи. Буде сильне бажання шукати глибшу мету і новий досвід за межами рутини. Начальство і колеги будуть задоволені твоєю роботою, а ти будеш цінувати їх і станеш для них джерелом натхнення. Вороги можуть спробувати висунути проти тебе неправдиві звинувачення, але тобі вдасться ігнорувати цей негатив, якщо уникати особливо складних ситуацій. У фінансовому плані це вдалий час, можна витрачати гроші, куди захочеш в особистому житті. Можуть виникнути деякі непорозуміння у парі, але все владнається ввічливою розмовою.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Цей тиждень січня 2024 року буде важливим для Тельців з точки зору фінансових прибутків, а також негативу в стосунках з родичами й керівництвом. Ти переживеш кілька важливих подій в особистому житті. Ти позбудешся негативних думок або шкідливої звички, та цим принесеш у своє життя позитивні зміни. На роботі може виникнути конфлікт із начальством, ти можеш сперечатися з ним. Але намагайся зберігати спокій і контролювати мову. У фінансовому плані буде певна взаємодія з родиною щодо спільних ресурсів. В особистому житті є ознаки відокремлення від родичів. Намагайся налагодити з ними позитивну взаємодію, інакше проблеми поглибляться.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Для Близнюків цей тиждень позначає проведення часу з однодумцями та незначні проблеми. Час, проведений у соціальних групах, буде дуже корисним для твоєї кар'єри. Ти зосередишся на тому, щоб збалансувати свої інтереси й цілі з соціальним життям. Не надто піддавайся чужим бажанням, навіть якщо це стосується роботи. Будь дипломатичним. Твоя популярність зросте, але й его і гордість також, що може створити проблеми в майбутньому. Прогрес у роботі буде повільним, траплятимуться перешкоди, які можна подолати за допомогою молодших колег і підлеглих. А от у бізнесі буде прогрес, важливо правильно скористатися вмінням віддавати накази. В особистому житті можуть бути певні потрясіння, непорозуміння будуть домінувати. Слід зберігати спокій і контролювати гнів.


Рак (22 червня – 22 липня)

Тиждень буде важливим для Раків, щоб зосередитися на рутині. Зосередитися, щоб стати більш ефективними на роботі, вдосконалюючи свої знання, лідерські та командні навички. Колеги й начальство тебе повністю підтримають. Тиждень буде вдалим, щоб звернутися до керівництва з проханням про підвищення зарплати. А проте в роботі можуть виникнути перешкоди, але зберігай оптимізм і впораєшся з ними. Тільки не будь на роботі зарозумілим або впертим, зберігай ввічливе ставлення до колег. Це хороший тиждень, щоб навести порядок в житті, зосередившись на дрібницях, які роблять його кращим. Особисте життя стане кращим, можлива далека подорож. Будуть деякі витрати, але нічого великого або непотрібного.

Цікаво знати Як розпалити іскру у стосунках: 5 перевірених способів


Лев (23 липня – 23 серпня)

Для Левів цей тиждень січня буде присвячений романтичному життю, розширенню соціальних зв'язків і творчому просуванню. Цього тижня ти будеш емоційно натхненним. На робочому місці з'явиться прагнення до пригод і ризикованих рішень. Використовуй креативні та нестандартні ідеї для просування по кар'єрних сходах. Твої нові ідеї усунуть всі перешкоди на роботі. Колеги будуть задоволені твоєю роботою, а вороги й конкуренти не зможуть зруйнувати її або заплямувати твій імідж. Однак намагайся уникати суперечок з будь-ким в офісі. Тиждень сприятливий для прибутків. Ти можеш зустріти дуже старого друга і почати більше спілкуватися з ним. В особистому житті – щасливі моменти, коротка романтична поїздка.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Для Дів тиждень може принести хороше сімейне життя і поліпшення рівня життя. Може виникнути сильне бажання дізнатися про сімейну спадщину. Можливо, відбудеться сімейне свято або зібрання, де ти дізнаєшся більше про свою родину. Цей тиждень вказує на мирне і гармонійне сімейне життя, завдяки якому ти будеш щасливим і задоволеним. Однак є ймовірність конфлікту его з деякими членами сім'ї. На тижні можна запланувати покупку предметів для прикраси житла або для поліпшення рівня життя. Твоя репутація може постраждати через недоброзичливців на роботі, можуть поширюватися чутки, які нашкодять кар'єрі. Доведеться завойовувати довіру керівника. Рівень енергії буде хорошим, але іноді ти можеш відчувати втому.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терезам цей тиждень може принести нові комунікативні навички. Ти станеш більш творчим і краще спілкуватимешся на зустрічах. Тиждень дасть тобі необхідну енергію, щоб залишатися залученими в роботу і протистояти викликам. За допомогою дипломатії ти справиш враження на всіх в офісі, а також можеш здобути довгоочікуване підвищення. Кількість клієнтів у бізнесі збільшиться. Тиждень буде особливо вдалим для творців контенту, маркетологів і політиків. В особистому житті ти побачиш багато любові та романтики. Якщо у парі не вистачало спілкування, цього тижня все покращиться і ви зміцните стосунки. Можуть виникнути проблеми з братами чи сестрами, і ти не зможеш знайти з ними спільну мову до кінця тижня.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Цей тиждень січня буде важливим для Скорпіонів, щоб більше зосередитися на фінансових ресурсах, соціальному статусі та сімейному блаженстві. Фінанси будуть рушійною силою на цьому тижні, ти будеш зацікавлений в накопиченні більшої кількості активів. Також ти почнеш вкладати максимум енергії в роботу і гроші, будеш утримуватися від непотрібних покупок. Збільшення обсягу роботи змусить тебе почуватися добре і приведе до бажаної позиції в кар'єрі. Відносини з начальством будуть дуже сприятливими. В особистому житті тебе чекає сімейне щастя. Самотні можуть зустріти потенційного партнера на світському рауті. Загальний енергетичний рівень буде на висоті.

Варто почитати Як ефективно спілкуватися: 4 стратегії великих лідерів


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Для Стрільців тиждень принесе оптимізм, мотивацію і сильне почуття індивідуальності, прагнення до особистісного зростання. Люди захочуть проводити з тобою часі. Твоя працьовитість і відданість справі надихатимуть начальство і колег. Ти зможеш легко знаходити розв'язання проблем і побачиш значне зростання в кар'єрі. Прибуток у бізнесі збільшиться, але важливо не приймати імпульсивних рішень. В особистому житті можливі суперечки у парі, навіть розлука на короткий період, але порозуміння зміцнить зв'язок. Цього тижня є ймовірність зустріти партнера-однодумця. Рівень енергії та ентузіазму буде дуже високим. Ти виробиш нові корисні звички.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Для Козерогів цей тиждень січня принесе непотрібні витрати, проблеми в сім'ї та самоаналіз. Це ідеальний час, щоб розібратися у своїх думках і почуттях і позбутися негативу. З допомогою самоаналізу ти зможеш знайти розв'язання своїх проблем і здобути цінну інформацію для особистого прогресу. Ти зможеш взяти на себе лідерські ролі на роботі, але за допомогою інших, і це може бути пов'язано з певними послугами. Вороги можуть завдати незначних неприємностей і створити перешкоди для репутації. У фінансовому плані буде багато непотрібних витрат, які впливати на заощадження. Подружнє життя також може містити проблеми, причім у тебе не буде бажання щось змінити. Енергії на цьому тижні буде менше.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Для Водоліїв тиждень принесе налагодження контактів і оновлення соціального кола. Цього тижня ти добре проведеш час із друзями. Є ознаки, що за допомогою друга вдасться знайти розв'язання якоїсь проблеми. Хтось із друзів може допомогти тобі з кар'єрою і фінансовими можливостями. Інноваційні ідеї допоможуть тобі просунутися, матимеш гарну репутацію в начальства. Ти серйозніше ставитимешся до своїх прагнень і намагатимешся розробити стратегію, щоб досягти їх якнайшвидше. Особисте життя буде сповнене прихильності, ти зможеш добре провести час у стосунках. Є ознаки короткої подорожі з коханою людиною. Взаєморозуміння посилиться, що допоможе зробити нові кроки у стосунках.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Для Риб тиждень принесе кар'єрне зростання, зустрічі з керівництвом і суспільне визнання. Цього тижня вся твоя увага буде зосереджена на кар'єрі, доведеться взяти на себе більше відповідальності. Завдяки зустрічам з урядовцями чи вищими посадовими особами ти зможеш досягти величезного прогресу. Бізнес буде стрімко розвиватися, ти будеш насолоджуватися сильним фінансовим становищем. Але не можна бути зарозумілим і впертим в цей період. В особистому житті ти не зможеш проводити багато часу зі своєю половинкою або родиною. Також можлива сварка з кимось із рідних по материнській лінії. Рівень енергії та ентузіазму буде на висоті.