Оглядачі висловили свої припущення щодо того, яким буде 2024 рік для поціновувачів барної індустрії. На нас очікують як певні цікаві нововведення, так і повернення. Причому не просте, а до 90-х. Гайда разом з Men 24 та Nemiroff розбиратися, чого варто очікувати.

Варте уваги Nemiroff підтримала Національний реабілітаційний центр UNBROKEN у Львові

Менше, але краще

На думку аналітиків, у 2024 році споживатимуть алкоголь менше, як було у 2023 році. Тоді ж зафіксували ріст продажу преміальної продукції. Отже, споживачі віддаватимуть перевагу меншій кількості напоїв, але вони конче мають бути преміальної якості. Це означає, що запит саме на найкраще, а не доступне.

Відтак, можемо припустити, що преміальна лінійка Nemiroff цьогоріч буде ще популярнішою. Особливо з урахуванням того, що на її основі можна готувати вишукані та яскраві коктейлі. Ось кілька покрокових рецептів, які можна відтворити на власній кухні:

  • святковий коктейль Alexander The Great;
  • Last Man Standing для прихильників сміливих смаків в одному бокалі;
  • або ж Nemiroff Negroski – твіст шалено популярного у всьому світі напою Negroni!


Власноруч можна приготувати вишукані та яскраві коктейлі / Фото Nemiroff

Ready to Go

У світі набирають популярності коктейлі у форматі Ready to Go. Кажуть, що до 2027 року ця категорія досягне 21,1 мільярда доларів США. Про це свідчать дані аналізу ринку напоїв IWSR Drinks Market Analysis.

Звичайно ж, такі коктейлі не можуть вражати своєю подачею. Але у цьому форматі можна насолоджуватися класикою, яка полюбилася багатьом упродовж років. І робити це практично будь-де. Наприклад, тим же джин-тоніком, Negroni, Aperol Spritz та іншими.


Коктейлі у форматі Ready to Go набудуть популярності / Фото Spirited Hive

До слова, коктейлі у форматі Ready to Go в Україні пропонують не лише відвідувачам барів. Їх також можна побачити на всіляких урочистостях типу весіль. У такому випадку гості можуть насолоджуватися улюбленими напоями та класно проводити час з тими, хто для них близький і цінний.

90-ті повертаються

Оглядачі кажуть, що мода на 90-ті та нульові знову з нами. І тут немає нічого дивного, адже на великі екрани повертаються улюблені серіали. До прикладу, той же "І просто так..." – відродження "Секс у місті" – дав поштовх шаленій популярності коктейлю Cosmopolitan.

Ясна річ, що бартендери не були б собою, якби не пропонували своїм гостям щось нове. Вони чаклували над цим коктейлем, створивши безліч цікавих і не менш яскравих варіантів Cosmopolitan. Nemiroff також має твіст на цей коктейль, рецепт якого можна знайти за цим посиланням.


Коктейлі з 90-х і нульових повертаються у моду / Фото azerbaijan_stockers

2024 рік у барній індустрії обіцяє бути цікавим. Також популярними стануть кубики льоду з тисненням і коктейлі, на які надихнули страви. Так-так, спочатку готуєш лазанью, а потім, надихаючись нею, – коктейль.

Це цікаво Феєрія смаку та емоцій: найпопулярніші коктейлі 2023 року

Але якими б не були тренди, ми закликаємо бути вірним собі. Насолоджуватися тим, що любиш і бути готовим відкривати для себе щось нове.