*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Риби можуть відчувати себе переобтяженими роботою – їм, можливо, знадобиться тривала перерва. У Терезів фінансові питання будуть основними у родині та парі, представникам цього знаку не варто нікому давати гроші в борг. А у Левів є велика ймовірність глибоких змін в сім'ї. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень із 18 грудня і до 24 грудня 2023 року.

Також захопливо Феєрія смаку та емоцій: найпопулярніші коктейлі 2023 року

Гороскоп на тиждень 18 грудня – 24 грудня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Для Овнів цей тиждень грудня 2023 року матиме вплив на гроші, сімейне життя і спільні ресурси. Ти можеш очікувати фінансової стабільності та прибутку. Зорі вказують на успіх у всіх твоїх проєктних роботах. Колеги й начальство будуть задоволені твоєю роботою, ти почуєш багато компліментів. Твій соціальний престиж також зросте, люди навколо почнуть більше поважати тебе. Загалом очікуй комфортний спосіб життя з матеріальними та емоційними зручностями. Попередні інвестиції можуть принести вигідні результати, також можливі раптові прибутки. Подружнє життя буде мирним і гармонійним. Будуть кілька приємних моментів у парі. У середині тижня тебе можуть зачепити дрібні проблеми, але сильно турбуватися не варто.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Для Тельців цей тиждень вплине на стосунки, партнерства і навички позитивного спілкування. Тобі захочеться встановити глибокий зв'язок у парі й обговорити старі проблеми, усунути всі непорозуміння. Ця розмова може стати трансформаційною. Подібна розмова може відбутися і з діловим партнером. Ви можете обговорити збільшення продажів чи клієнтів, та багато інших нових речей, що стосуються бізнесу. Ти знайдеш більше грошей або альтернативні джерела доходу. Атмосфера на робочому місці буде позитивною, всі будуть тягнутися до тебе завдяки твоїй дивовижній працьовитості. Колеги будуть мотивовані, а начальник – задоволений. Ти почуватимешся енергійними, щасливими та оптимістичним.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Для Близнюків тиждень буде важливим для кар'єри, побуту й позитивної робочої атмосфери. Тобі доведеться ретельно проаналізувати питання, пов'язані з роботою. Відкриються нові методи розв'язання проблем, за допомогою яких ти зможеш підвищити свою ефективність. Ти налагодиш свій розпорядок дня та тижневий графік. Зможеш присвячувати більше часу догляду за собою. Робоче середовище буде дуже сприятливим і позитивним. Вороги або конкуренти намагатимуться нашкодити, але не зможуть досягти успіху. Ти відчуватимеш допомогу колег і начальства. Це вдалий час, щоб просити про підвищення або збільшення зарплати. В грошових справах прогрес буде стабільним. Особисте життя складатиметься дуже добре, у стосунках буде багато любові й романтики. Однак слід звернути увагу, щоб триматися далеко від будь-яких суперечок із будь-ким.


Рак (22 червня – 22 липня)

Для Раків цей тиждень грудня 2023 року принесе більше часу з дітьми, сім'єю, більше спілкування з друзями та кар'єрний ріст. Зросте твоя здатність приймати правильні рішення. Є хороша ймовірність просування по службі або підвищення зарплати. Ти почуєш похвалу від вищого начальства на робочому місці. Ти також будеш залучений в деякі соціальні заходи та громадські збори. І зможеш використати креативні ідеї для розвитку бізнесу. Попередні інвестиції принесуть хороші прибутки, тобі захочеться вкласти більше грошей. Стосунки будуть налагоджуватися, атмосфера в родині буде щасливою. Якщо ж ти поки самотній, то можеш зустріти свою потенційну пару по життю.

Цікаво знати 6 причин, які спонукають людей до гостингу, згідно з наукою


Лев (23 липня – 23 серпня)

Для Левів тиждень буде присвячений сімейним справам і створенню багатства. Ти будеш говорити про спільні інвестиції, сімейну політику і деякі родинні функції. Також звернеш увагу на справи предків. Є велика ймовірність глибоких змін в сім'ї. Ти можеш подумати про придбання нової земельної ділянки або транспортного засобу. У всіх сферах твого життя спостерігатимеш прогрес. На професійному полі зможеш дійти до всіх цілей і завершити потрібні проєкти. У бізнесі будуть хороші прибутки, а клієнти будуть задоволені. Пошана в суспільстві зросте. Крім того, це буде дуже хороша фаза у плані фінансових надходжень у формі грошей або майна. На світських раутах ти можеш подружитися з новими людьми, які мають високий статус.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Дівам тиждень принесе налагодження зв'язків, посилення спілкування і короткі поїздки. Ти зможеш чинити дуже позитивний вплив на розвиток своєї кар'єри за допомогою підвищених дослідницьких та аналітичних здібностей. Ти будеш дуже корисним на робочому місці, але доведеться бути дуже обережним: приховані вороги можуть спробувати зруйнувати твою ділову і соціальну репутацію. Це буде перешкоджати прогресу і просуванню у кар'єрі, але нові знайомства допоможуть усунути ці негаразди. Тиждень може подарувати тобі нових гідних друзів, яких ти збережеш на все життя. Важливо тільки уникати будь-яких суперечок, розбіжностей і непорозумінь на робочому місці. Фінанси цього тижня потребуватимуть особливої уваги, остерігайся зайвих витрат. У парі пануватиме любов, прихильність і взаєморозуміння.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Для Терезів цей тиждень грудня 2023 матиме вплив на фінанси, подружнє життя та інвестиції. Ти будеш глибоко думати про фінансові та матеріальні ресурси та спробуєш збільшити свої інвестиції. Фінансові питання будуть основними для обговорення на цьому тижні у родині та парі. Можливо, ви будете обговорювати зміни у фінансових пріоритетах. Тиждень також показує збільшення доходів, особливо для тих, хто займається бізнесом. Також цього тижня можливе щастя кар'єрного зростання. Протягом усього тижня ти будеш перебувати в компанії хороших людей. З'являться можливості для зростання, нові проєкти й цілі. Не варто тільки нікому давати гроші в борг. Загалом рівень енергії у тебе буде високим, і ти будеш сповнений ентузіазму.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Скорпіонам цей тиждень принесе самозміни, вигоди та тверду мову. Ти зможеш упоратися з усіма клієнтами й залучити набагато більше людей за допомогою чудового стилю спілкування і ретельного підходу. Ти станеш лідером у групових дискусіях на роботі й чутимеш похвалу від усіх старших і керівників. Колеги та навіть конкуренти будуть натхненні твоїми навичками ведення переговорів. Твоя природа буде дуже життєрадісною й оптимістичною. Завдяки успіху зросте впевненість у собі та самооцінка. Ти проведеш кілька по-справжньому романтичних моментів зі своєю половинкою. А самотні мають всі шанси знайти хорошу пару.

Варто почитати Чого не варто робити під час сексу, щоб не зіпсувати інтимну зустріч


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Для Стрільців тиждень принесе, на жаль, непотрібні витрати, самотність і потребу в самоаналізі. Ти зазирнеш усередину себе і дізнаєшся більше про свої думки й почуття. Потрібно буде провести деякий час у глибокому самоаналізі та усамітненні. Є ймовірність відкриття таємних і прихованих думок, які можуть пролити світло на деякі минулі проблеми й ситуації. На жаль, від цього рівень енергії на роботі може не бути належним, через що кар'єра також може постраждати. Натомість у бізнесі є ймовірність відчутного прибутку. При цьому все одно можуть виникнути проблеми з фінансами через непотрібні витрати. У парі теж можуть виникнути труднощі, бракуватиме взаєморозуміння. Зорі бачать ознаки фізичної розлуки. Та не варто сумувати, незабаром перед тобою відкриються хороші перспективи.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Для Козерогів цей тиждень грудня 2023 року буде сприятливим для проведення якісного часу з друзями, сім'єю, а також для прибутків. Ти проведеш багато часу в соціальних групах з однодумцями. І це буде сприятливо й корисно для кар'єрного зростання і фінансових можливостей. Зірки також передбачають хороші фінансові надходження. Можна запланувати коротку поїздку з друзями, яка допоможе досягти душевного спокою. За допомогою керівництва всі перешкоди на роботі будуть усунуті. Ти зможеш досягти гарної мети та завершити проєкт вчасно. Вдома на тебе чекає щасливий час. Швидше за все, ти будеш оточений матеріальними благами. Сила духу і приємний характер привертатимуть до тебе потрібних людей.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Для Водоліїв цей тиждень грудня матиме вплив на кар'єру, імідж, життєві цілі та амбіції. Ти інтенсивно зосередишся на цих аспектах свого життя. І завдяки цілеспрямованості та наполегливій праці ти зможеш досягти всіх поставлених цілей. Чутимеш багато похвал і матимеш величезну повагу від старших і начальства. Це вдалий час для обговорення підвищення зарплати або просування по службі, якщо ти давно на це чекав. Бізнесмени на цьому тижні можуть отримати крупне замовлення і величезний прибуток. Темпи бізнесу будуть високими, і ти будеш насолоджуватися плавним просуванням вперед. В середині тижня з'являться глибокі роздуми про професійні цілі та амбіції, і ти почнеш більш ретельно працювати задля їх досягнення. Сімейна атмосфера буде дуже радісною, подружнє життя – мирним і гармонійним.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Для Риб цей тиждень матиме вплив на вищу освіту, духовність і далекі подорожі. Хто вчиться – почує дуже сприятливі й корисні новини. Можливо, доведеться поїхати в далеке місце. У професійній сфері можуть виникнути деякі перешкоди. Слід зберігати повагу і статус на робочому місці та не дозволяти конкурентам або недоброзичливцям підірвати твій імідж. Ти можеш відчувати себе переобтяженим роботою і, можливо, тобі знадобиться тривала перерва. Поїдь на вихідні у подорож з друзями та родиною, це допоможе розслабитися. Цей тиждень вимагатиме більше зусиль для виконання будь-якого завдання, ніж зазвичай. Відсутність натхнення може завадити тобі старанно працювати. А проте ти матимеш величезну підтримку від своєї пари й будеш почувати себе досить розслаблено з нею.