*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Натомість в Овнів буде вдалий час для знайомств онлайн, Леви зможуть привернути увагу багатьох важливих людей, а Водолії знайдуть родинні рішення, які влаштують усіх і згуртують сім'ю. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень з 27 березня і до 2 квітня 2023 року.

Також захопливо Улюблений напій у теплу пору року: 5 цікавих фактів і порад для поціновувачів Aperol Spritz

Гороскоп на тиждень 26 березня – 2 квітня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Економічні аспекти цього тижня для тебе будуть чудові. Зірки радять скористатися цим, працюючи задля фінансової стабільності. На професійному фронті буде помірно сприятлива ситуація, з потенційною премією, надбавкою до зарплати, зміною роботи або підвищенням. Хоча можуть виникнути й певні перешкоди – дріб'язкові неприємності або перевантаження. Романтичні стосунки – дуже сприятливі, особливо для освідчення, заручин чи навіть весілля. Ти відчуватимеш сильний зв'язок у парі. Заплануй романтичне побачення або поїздку на вихідні, щоб поглибити стосунки. Для самотніх зараз вдалий час для знайомств онлайн. Утім, цей тиждень не є ідеальним для подорожей, краще зосередитися на домашніх справах. Може виникнути потреба організувати вечірку, витративши на неї трохи більше, ніж зазвичай. Також твоя звичка повертатися додому пізно може стати особливим уроком цього тижня – є ймовірність, що виникне велика суперечка з родичами з цього приводу, в якій вони на тебе навіть можуть накричати.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Цього тижня для тебе відкриваються чудові можливості для кар'єрного росту та підвищення. Але доведеться пройти сувору атестацію. Зосередься на управлінні роботою, творчих ідеях і співпраці з колегами. У фрілансерів може збільшитися навантаження. Сімейна ситуація також дуже хороша – з потенційними зустрічами та святами. У фінансовому плані ти в досить хорошому стані зі стабільним банківським балансом і хорошими інвестиційними можливостями або нагодами для виплати давньої позики. А проте у романтичній царині все може бути не так гладко, треба попрацювати задля налагодження кращого спілкування і відкритості у своїх почуттях. До позитивних результатів для самотніх можуть призвести організовані друзями та онлайн-знайомства. Непогані можливості будуть для подорожей, з можливістю спробувати різні смачні страви й дослідити нові місця. Але слід бути обережним із витратами при цьому. Участь у громадських заходах стане хорошою нагодою познайомитися з впливовими та важливими людьми. Та й твоя здатність впливати на інших принесе багато позитивних речей цього тижня.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Цього тижня зірки Близнюкам сприяють в різних сферах життя. У кар'єрному плані з'являться хороші можливості для зміни роботи, працевлаштування, просування на службі. Може статися приємна несподіванка. Робоче навантаження може при цьому збільшитися, але за наполегливої праці й цілеспрямованості успіх не за горами. Романтика і сімейне життя також видаються багатообіцяючими, якщо у парі очікуєте вагітності – можна працювати у цьому напрямку, є натяки на успіх. Довіра, лояльність і хороша комунікація будуть ключовими у стосунках. Однак у фінансовому секторі зірки рекомендують бути обережними – особливо з онлайн-транзакціями. Хоча загалом справи з грошима будуть непоганими, тільки не соромся звертатися за фінансовими порадами до фахівців. Несподіване збільшення витрат може порушити твій душевний спокій та спричинити тривожність. У такій ситуації не панікуй, а розроби план виходу. Соціальне життя буде жвавим, успішність у навчанні та інших життєвих аспектах очікується на високому рівні. Зірки також не рекомендують вдаватися до надмірного сну цього тижня, тож май це на увазі вже з понеділка.


Рак (22 червня – 22 липня)

Цей тиждень буде позитивним для Раків. У фінансовому плані на тебе чекають чудові перспективи збагачення і стабільності. Подумай про інвестиції в акції або інші активи, щоб ще збільшити свої ресурси. Романтика процвітатиме, з акцентом на довірі та прихильності. Незалежно від того, чи ти самотній, чи у стосунках, очікуй на прилив емоцій. Заплануй вечір побачень або романтичний пікнік, якщо у тебе є пара. Якщо нема, знайомство в інтернеті може призвести до чогось багатообіцяючого. Наприклад, до щастя одружитися закоханим. Сімейний фронт також в порядку. У професійному плані справи йтимуть досить добре, з можливістю підвищення кваліфікації або просування по службі. Якщо розглядаєш можливість зміни місця роботи, це вдалий час для цього. Загалом – зосередься на підвищенні продуктивності на роботі та використовуй можливості, що відкриваються перед тобою. Тільки-от подорожі цього тижня можуть бути несприятливими, краще розглянь альтернативні варіанти відпочинку. Подорож може призвести до втрати грошей, енергії, часу та до значного стресу. Зірки застерігають тих, хто зібрався за кордон: не виключено, що ти не помітиш відсутності важливого документа.

Цікаво знати Які носити протисонцеві окуляри навесні, щоб мати стильний вигляд і піклуватися про свої очі


Лев (23 липня – 23 серпня)

Зірки просять тебе цього тижня присвятити увагу турботі про себе – фізичним вправам, смачній їжі та тому подібному. Сімейне життя на хорошому шляху, романтичні стосунки теж досить хороші, але можуть виникнути певні конфлікти, яких таки слід остерігатися. Якщо перебуваєш у стосунках, підтримуй відкрите спілкування. Варто сходити на побачення, щоб знову запалити іскру. Якщо ж ти самотній, просто будь відкритим до нових можливостей для кохання.Тиждень виглядає багатообіцяючим у фінансовому плані, ти можеш побачити зростання добробуту і грошових ресурсів, зможеш погасити давні борги або отримати довгоочікуване схвалення кредиту. Професійне життя може бути не таким чудовим – велике робоче навантаження і відсутність відгуків від керівників або просування по службі будуть тебе відчутно турбувати. Однак не втрачай віри, а працюй задля вдосконалення своїх навичок і шукай нові можливості. З цікавого – буде можливістю змінити будинок, також зірки сприятимуть подорожам, особливо внутрішнім турам. Загалом на тижні удача буде з тобою. Друзі та близькі будуть підтримувати тебе на кожному кроці та допомагати виходити з усіх видів криз. Твоє почуття гумору додасть популярності у світських тусовках. Ти зможеш привернути до себе увагу багатьох важливих людей.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Можеш зустрічати цей тиждень з посмішкою. Зірки кажуть, що кар'єра буде рухатися чудово. Наполеглива праця і відданість роботі можуть принести свої плоди. Ти зможеш заслужити вдячність і визнання колег і начальства. На горизонті з'являються чудові перспективи працевлаштування з потенційними керівними ролями. Скористайся новими можливостями й залишайся мотивованим. У романтичному житті пануватимуть позитивні вібрації. Будуть приємні побачення, підтримка у парі. Будь відкритим до нових вражень і виявляй прихильність до близьких. Твої фінанси також досить непогані, може з'явитися хороша нагода інвестувати в акції або паї. Однак сімейне життя може бути дещо складним через конфлікти й несподіваний приїзд далеких родичів. Важливо спробувати знайти баланс між роботою і сімейним життям. Також цього тижня уникай сперечатися зі старшими. Дехто може заздрити твоїм успіхам цього тижня і підбурювати проти тебе інших. У такій ситуації, розуміючи загрозу такої змови, не йди на конфлікт, а навпаки – покращуй свою поведінку, щоб ні на мить не заплямувати свій імідж.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Тиждень обіцяє бути захоплюючим для сімейного життя Терезів. Ти будеш насолоджуватися якісним проведенням часу з близькими, зокрема на пікніку або інших посиденьках. Фінанси також матимуть добрий вигляд, з потенціалом для зростання і стабільності. Ймовірні несподівані грошові надходження або вдала смуга в інвестиціях. Романтичні зірки будуть на твоєму боці, обіцяють сильні почуття любові та довіри. Можливе захоплююче побачення. Ти зможеш відчути глибший зв'язок у парі. На професійному фронті будуть непогані перспективи з можливостями для зростання і розвитку. Є сенс задуматися про зміну місця роботи, щоб уникнути вигорання. Або бодай контролювати своє навантаження і робити перерви. Раціонально розподіляй свій час, щоб ефективно справлятися з усіма обов'язками. Бізнесменам потрібно бути дуже обережними, приймаючи будь-які рішення, пов'язані з грошима.Легка необережність може нашкодити в угодах, тож уважно читай кожен документ. З навчанням та іншими аспектами життя також все досить добре. Однак подорожі на цьому тижні можуть бути несприятливими. Важливо розставити пріоритети та зосередитися на підтримці хорошого балансу між роботою й особистим життям, а також приймати мудрі фінансові рішення. З мінусів – друзі не будуть надавати великого значення твоїм словам або пропозиціям, тож ти можеш почуватися знехтуваним.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Тиждень обіцяє бути збалансованим. Грошові справи будуть у безпеці, і ти можеш побачити збільшення свого добробуту завдяки інвестиціям або позикам. Можуть з'явитися додаткові грошові ресурси, зросте банківський баланс. На роботі очікується стабільність, хороші відгуки або підвищення. Але може бути й збільшення навантаження. Сімейна сфера також стабільна, може статися відвідування родичів. Можливо, тобі доведеться наставляти молодь або піклуватися про старших. Загалом у родині – це хороший час для зближення. Романтика, однак, може бути не такою сприятливою, можливі конфлікти у стосунках, нерозділене кохання. Якщо ти зібрався познайомити свою половинку зі своєю родиною, є ймовірність, що вона відмовиться, розлютившись через щось інше. Знайомства в інтернеті можуть виявитися невдалими. Важливо зосередитися на вірності, довірі й підтримці, а також виділити час для вечорів побачень. Перспективи подорожей також досить хороші, особливо у внутрішніх поїздках. Бізнесмени можуть отримати на цьому тижні дуже хороші прибутки, технічні та соціальні мережі можуть дуже допомогти у розширенні. Тиждень також дуже сприятливий для студентів.

Тобі сподобається Терпіти не можуть брехню: з цими знаками Зодіаку завжди варто бути чесними


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Зірки обіцяють Стрільцям на тижні хороший енергетичний заряд і врівноважений душевний стан. У професійній діяльності очікуються успіхи: у твої двері постукають підвищення і можливість переходу на іншу роботу. Будь готовий і до збільшення навантаження. Сімейне життя також багатообіцяюче, очікується візит родичів або сімейні збори. Не цурайся звернутися по пораду до старших у важливому сімейному питанні, щоб зробити правильний вибір. У романтичному плані зірки сприятливо налаштовані для побачення, знайомства в інтернеті, освідчення. Але краще зосередься на покращенні існуючих стосунків, а не на створенні нових. Зірки також натякають на ймовірність службового роману. А от фінанси можуть виявитися не найсильнішою стороною цього тижня, оскільки зірки не сприятимуть будь-яким грошовим справам. Уникай прийняття великих грошових рішень, а зосередься на розумному управлінні поточними ресурсами. Переглянь свій банківський баланс і інвестуй в управління капіталом, щоб убезпечити своє фінансове майбутнє. Перспективи для подорожей дуже хороші, з внутрішніми турами й походами на природу у планах. Зірки також просять їздити за кермом обережно, особливо на крутих поворотах і перехрестях. І не давай нікому гроші в борг навіть випадково.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Чудовий час для професійного життя Козерогів, можна чекати на позитивні зрушення в кар'єрі, а також на більше задоволення від роботи та фінансову стабільність, тільки стеж за своїми витратами. Робоче навантаження буде контрольованим, тож зосередь максимум зусиль, щоб отримати вигоду. Загалом твій добробут зростатиме завдяки мудрим інвестиційним рішенням, а банківський баланс залишатиметься позитивним. Однак сімейне життя може бути дещо напруженим та з конфліктами. Можливо, доведеться дивитися за дітьми або доглядати за родичами, які приїхали в гості. Романтичні стосунки принесуть певне розчарування, оскільки може виникнути нерозділене кохання, конфлікт або проблема з довірою у стосунках. Уникай неправдивих обіцянок в особистому житті. Знайомства в інтернеті для самотніх можуть не дати позитивних результатів. Справи з нерухомістю і подорожами будуть чудовими, з'являться можливості повністю оновити будинок. Тиждень сприятливий для покупки речей, ціна на які в майбутньому може зрости, як-от золоті прикраси. Участь у світських заходах дасть можливість познайомитися з впливовими людьми. Постарайся максимально використати це.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Цей тиждень принесе в життя Водоліїв рівновагу. Професійне життя буде на підйомі завдяки наполегливій праці та результативності. Будуть можливості для просування по службі чи переведення на іншу посаду. Скористайся цим часом, щоб продемонструвати свої навички й працювати задля досягнення кар'єрних цілей. Фінансове становище досить непогане, але слід стежити за витратами й подумати про інвестиції у своє майбутнє. Банківський баланс може покращитися. Романтичне життя буде непоганим, з можливостями вдалих побачень або знайомств в інтернеті. Почуття у парі можуть посилитися. Особливо глибоко – під час відвідування якоїсь релігійної церемонії. Однак у сімейному житті можуть виникнути конфлікти, які потребуватимуть уваги. Тут слід уникати будь-яких дебатів. Постарайся знайти рішення, яке влаштує всіх і згуртує сім'ю. Також намагайся бодай шукати баланс між роботою і сім'єю. Доведеться скористатися допомогою старших, щоб отримати кращі результати.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Тиждень для Риб буде неоднозначним. Романтичні аспекти чудові, з великими перспективами для нових стосунків і зміцнення існуючих зв'язків. У самотніх буде шанс знайти кохання через відкрите спілкування або знайомства в інтернеті. Сімейне життя складається добре, з можливостями зблизитися з рідними на побутовому рівні. Зірки обіцяють затишок, а ще й натякають на поповнення у родині. Фінанси матимуть вигляд позитивний, з потенціалом для збільшення доходу і стабільності. Можливі небажані витрати, але зростання доходів ефект від цих витрат нівелює. Можна буде навіть витратити трохи грошей на предмети розкоші. Бізнесменам слід звернути особливу увагу на податкове планування. Перспективи для подорожей дуже хороші, з можливостями досліджувати нові напрямки й випробувати нові враження. Майнові питання дуже сприятливі, з перспективами швидкого придбання житла чи покращення житлових умов. Однак професійне життя не таке сприятливе, з можливими численними проблемами, великим навантаженням і понаднормовою роботою. Фрілансери можуть потрапити у застій, наймані працівники – у дрібні розбірки з колегами.