Джерело: Thunderbike

Байк отримав фрезеровані колеса з новою обробкою, нову систему гідравлічної підвіски. А ретельно продумані зварювальні роботи перетворили GT-2 на мотоцикл для справжніх переможців!

Тобі сподобається Французи зробили крутий кастом Harley-Davidson Sportster у японському стилі: фото

Той факт, що бак і хвіст цього Softail FXDR виглядають як єдине ціле, навіть якщо складаються з окремих частин, – результат незліченних годин ручної роботи. Передній спойлер складається з 17 частин, а задній з усіх 22! Їх зварили й об'єднали в одне ціле, створивши відчуття монолітності. Хлопці з майстерні також розробили потрійні затискачі спеціально для колеса діаметром 23 дюйми з перевернутою вилкою.

Для цієї конструкції колеса з трьох частин у них були прототипи. Але майстри кілька разів переробляли остаточну обробку, поки не добилися філігранного та тривимірного дизайну.

Байк вони вирішили пофарбувати в аквамариновий колір. На це їх надихнула команда Petronas Racing Team. Ба більше: хлопці переконані, що у наступному році на їхньому байку проїде жива легенда MotoGP Валентино Россі.

Раніше ми розповідали про інше творіння хлопців з Thunderbike. Вони створили крутий кастом Harley-Davidson GP S, на який їх надихнула гонка "24 години Ле-Мана". Зауважимо, що літера S у назві мотоцикла означає "Special". Особливістю цього байка є його новий двигун SE Big Bang 131 Cui з робочим об'ємом близько 2,2 літра.

Читай також Французи зробили крутий кастомний байк Thruxton 1200 RS: фото