Блогер Метт Д'Авелла почав експериментувати зі спрощенням життя. З часом він зменшував кількість одягу у своєму гардеробі. Хлопець позбувся усього, що не носив протягом року. Це стало причиною того, що у його гардеробі залишилася пара перевірених футболок і пара джинсів. Як це змінило життя парубка, читай на Men 24.

Варте уваги Як створити свій стиль: 7 порад для чоловіків

"Це був мій улюблений одяг, це були речі, які я носив весь час", – зізнався хлопець.

Потім він виявив, що у більшості випадків, одягаючись зранку, він вибирає одну і ту ж футболку. Тож вирішив просто купити кілька її версій, вклавши гроші у 20 футболок однакового дизайну. Він носив по одній із них щодня. Виняток робив лише для побачень, весіль та інших офіційних заходів.

Усім байдуже на твій гардероб

Перше, що він дізнався, – нікого не хвилює те, що на тобі! Тож не потрібно надто зациклюватися на своєму гардеробі.

"Більшість людей проводять так багато часу, думаючи про себе, що у них немає часу думати про те, у що ви одягнені, – говорить він. – Можливо, ніхто не помітив, тому що я працюю з дому? Напевно. Але я знімаю багато відео на YouTube і виявив, що нікого не хвилює, що я ношу. Насправді тому що я ношу одну і ту ж футболку кожен день. Люди очікують це."

У тебе більше вільного часу

З часом він виявив, що носіння однієї й тієї ж речі щодня суттєво вивільняє час вранці. Воно й не дивно, адже не потрібно довго вирішувати, що ж одягнути. Відсутність вибору скоротила кількість стресу. А ще Д'Авелла зауважив, що у нього більше розумової енергії, що дозволило приймати правильні рішення, які стосуються інших аспектів його життя.

"Ви приймаєте одне рішення, один раз і дотримуєтеся цього вибору в довгостроковій перспективі. Коли ви робите це з безліччю речей у своєму житті, це має позитивний ефект", – говорить він.

Ми не переконуємо тебе носити одні й ті ж речі щодня. Але рекомендуємо заглянути у свою шафу та навести там лад. Цілком імовірно, що ти знайдеш речі, які давно вже пора викинути або віддати!

Читай також Як доглядати за сорочкою, щоб вона прослужила довше: поради для чоловіків