Науковці з Католицького університету Лувена, що у Бельгії, дійшли до вельми несподіваного висновку. На їхню думку, достатньо глянути на ходу жінки, щоб дізнатися, чи задоволена вона своїм сексуальним життям.

Варте уваги Більше – не означає краще: учені розповіли, скільки потрібно сексу для щастя

Як проводилося спостереження

Учасницям експерименту необхідно було заповнювати анкети. У них вони відповідали на запитання, пов'язані з сексом. Після цього дослідники переглянули ролики, на яких ці жінки дефілювали. Отже, як ти вже зрозумів, хода жінки була вирішальним фактором, який може свідчити про її задоволення від сексу, або його відсутність.

Учені зауважили, що існує уже безліч досліджень, які показують зв'язок між вагінальним оргазмом й покращенням психічного здоров'я. Але, як виявилося, є також зв'язок між м'язами та збудженням. Тож хода жінки може значно більше про неї розповісти, ніж вона сама думає.


За допомогою ходи можна виявити, чи досягала жінка оргазму / Фото Unsplash

Дослідники хотіли розпізнати наявність оргазмів лише за допомогою ходи жінок. І спостереження їм у цьому допомогло. Як з'ясувалося, оргазм неабияк розслабляє певні групи м'язів. Відповідно, ширші та впевненіші кроки у жінок можуть бути ознакою того, що вони досягали вагінального оргазму.

Ба більше: хода задоволеної у сексі жінки характеризується також плавністю, певною свободою, відсутністю в'ялості у м'язах, а також чуттєвістю.

Візьми на озброєння Що обов'язково потрібно зробити чоловікові перед сексом зранку: список справ

Тож наступного разу ми рекомендуємо уважніше глянути на ходу своєї партнерки. З її допомогою ти, наприклад, переконаєшся, чи не симулює вона майстерно оргазм з тобою у ліжку.