Джинсова куртка Levi's стала справжньою легендою, а також взірцем, який надихає інших іменитих виробників. Ідею Леві Страусса підгледіли й удосконалили такі бренди як Dsquared2 та Alyx Studio. Не минулося й без масмаркетів, у чиїх колекціях теж є джинсова куртка.

Це цікаво Для чого насправді придумали маленьку кишеньку на джинсах

Історія появи джинсової куртки Levi's

Походження джинсової куртки Levi's дуже схоже на походження культових джинсів 501. З'явилася вона наприкінці 19 століття, коли Леві Страусс створив одяг з міцної тканини для шахтарів. Сама ж тканина, яка називається денімом, отримала свою назву на честь французького міста Німа. Там розташовувалася текстильна промисловість.


Свого часу Джастін Тімберлейк зробив круту колаборацію з Levi's / Фото Levi's

Звичайно ж, тоді джинсова куртка сильно відрізнялася від її сучасної версії. Вона більше нагадувала цупку сорочку, але це не завадило їй стати шалено популярною по всьому світу.

Як і джинси, синя джинсова куртка кольору індиго, збереглася до наших днів. Тепер модель Trucker Jacket отримала потрійні виточки та передні кишені. І саме її найчастіше імітують інші виробники. Хтось просто надихається, а хтось намагається зробити копії іменитої куртки.


Тепер можна обрати й утеплену версію легендарної куртки Levi's / Фото Unsplash

Якщо ти теж хочеш мати у своєму гардеробі легендарну джинсову куртку Levi's, ми рекомендуємо дочекатися сезонних розпродажів. Так ти зможеш не лише придбати стильну річ, а й добряче зекономити.

Читай також Легенда про Стіва Джобса та New Balance – улюблене взуття генія, яке досі в тренді