Професійний англійський гравець у гольф Маркус Армітедж зумів потрапити м'ячиком для гольфу в доволі незвичайну лунку. Нею був автомобіль, який рухався на шаленій відстані від спортсмена.

Дивися також 3 години сну та 2222 відтискань: бодибілдер повторив графік шеф-кухаря Андре Раша – відео

Сам рекорд вдалося побити на аеродромі Ельвінгтона в Англії. Для цього Армітеджу потрібно було вдарити по м'ячу для гольфу, щоб він потрапив у рухомий автомобіль. Зауважимо, що на момент приземлення в салоні BMW, Армітеджа і водія автівки розділяли майже 277 метрів. За кермом кабріолета сидів професійний автогонник Пол О'Нілл.

Дивися відео нового рекорду з потрапляння м'яча для гольфу в рухоме авто:

Попередній рекорд належав гольфісту Джейку Шепарду та колишньому автогоннику Формули-1 Девіду Култгарду. У 2012 році ця пара зуміла виконати цей же трюк, але тоді м'ячик для гольфу потрапив в авто на відстані майже 250 метрів.

Хто такий Маркус Армітедж

Він – професійний гравець у гольф з Англії. Спортсмен виграв у 2016 році Foshan Open в Challenge Tour. Він також посів друге місце в Volopa Irish Challenge та посів 11-е місце в Ордені за заслуги, щоб отримати свою туристичну карту на Європейський тур 2017.

Раніше ми розповідали про Роба Гронковскі, гравця команди Tampa Bay Buccaneers. Він на днях встановив новий світовий рекорд Гіннеса. Для нього спортсмен спіймав футбольний м'яч, скинутий з шаленої висоти з вертольота.

Тобі сподобається Простим смертним не під силу: блогери спробували виконати трюки Джекі Чана – відео