Хоча протягом десятиліть PFT вважається чудовим способом оцінити, як серцево-судинну систему, так і м'язову витривалість за допомогою бігу на 3,2 кілометра та раундів відтискань та присідань, він дещо застарів. Уже з 2022 року йому на зміну прийде оновлений тест, про який ми вже розповідали.

Варте уваги Як компанії можуть допомогти екології і чому це важливо зробити уже сьогодні

Тож у своєму останньому відео, знятому під час візиту в табір Withycombe у Портленді, штат Орегон, Сіммондс намагається пройти нещодавно розроблений тест. Він створений для точнішого виміру сили верхньої частини тіла та загальної фізичної підготовки, необхідних для сьогоднішніх солдатів.

До нього входять:

  • Станова тяга з 3 повтореннями
  • Кидання медбола стоячи
  • Відтискання з витягуванням рук
  • Спринт, перетягування, перенесення дрилі
  • Підточування ніг або планка
  • 3,2 кілометра забігу

Дивися на відео, як Нік Сіммондс справляється з фітнес-тестом:

Сіммондс, як справжній чемпіон, досягає успіху у поєднанні кардіо, силових і вправ на витривалість. І хоч цей тест він називає "пекельним тренуванням", ми прекрасно бачимо запал в його очах.

Тобі сподобається Як накачати сталевий прес усього за 4 хвилини на день

Це цікаво – Що робити, якщо ти загубився в лісі – дивися відео:

Наш герой справляється з завданням не так уже й добре, принаймні у низці дисциплін, але насолоджується їхньою різноманітністю та обіцяє спробувати знову. Усе для того, щоб досягнути ідеального результату наступного року. Ну що ж, тримаємо кулачки та чекатимемо на його нове відео!