Жінки настільки загадкові створіння, що можуть ускладнити цим не лише твоє життя, а й своє. Men 24 дізнався, якими ж є ознаки ідеального чоловіка, на думку представниць прекрасної половини людства. Гайда перевіряти себе.

Візьми на озброєння 4 риси характеру, які притягують жінок наче магніт

1. Ти не ставиш зайвих питань

Якщо вона тебе щось просить, а ти при цьому не засипаєш її купою питань, – вважай себе ідеальним чоловіком. Ти не питаєш, а навіщо їй це, а що тобі з цього буде.

  • Але тут слід дотримуватися балансу, аби з ідеального чоловіка не перетворитися на підкаблучника. Таких жінки теж не дуже люблять.


Не діставай її купою запитань / Фото pixabay

2. Вирішуєш проблеми

Якщо ти маєш сміливість вирішувати не лише свої, а й її проблеми, то тобі гарантований успіх. Те ж стосується створення тобою проблем. Не потрібно всюди вказувати її контактний номер, аби після завершення стосунків незнайомці телефонували їй цілими днями.

  • Будь завжди на її стороні. Навіть тоді, коли вона здається максимально неправою. Вона це оцінить.

3. Ти не бісиш її, а вона – тебе

Карантин став ідеальною можливістю перевірити ваші стосунки, якщо ви живете разом. Проведення разом ледь не 24 годин на добу дозволило побачити свою кохану і з макіяжем, і без; сонну і виспану; стомлену і сповнену енергією. І якщо за цей час ти не захотів втекти на безлюдний острів – вона буде вдячна тобі.

  • Те ж стосується тебе: якщо ти не дістав її розкиданими шкарпетками та постійно піднятою кришкою унітазу – вважай, зірвав джекпот.


Ви не бісите один одного / Фото pixabay

4. У неї є право на особисте життя

Якщо ти не розповідаєш їй, з ким і коли гуляти – ти ідеальний чоловік. Ти ж пам'ятаєш, що вона – не твоя власність. Та й ти теж належиш лише собі. Тож не потрібно забороняти їй гуляти з подругами, вибиратися на манікюр або шопінг без тебе.

  • У кожного з вас має бути трішки особистого простору, де відпочиваєте один від одного. Це дозволить побудувати щасливі та міцні стосунки. Не забувай про це.

5. У побуті ти – не тиран

Не потрібно змушувати її ставати твоєю рабинею. Камон, ти ж самостійно можеш закинути свої брудні шкарпетки до пральної машини. Та й сніданок приготувати тобі теж під силу, якщо твоя кохана стомлена або не дуже добре себе почуває. Та й узагалі, допомагати по дому – нормально. Затям собі.

  • Тож викинь нарешті з голови, що побутові питання – суто жіночий головний біль. Це давно вже не так.


Побутові питання ви ділите порівну / Фото pixabay

Читай також Як стати її хлопцем: 5 способів нарешті покинути френдзону

І не забувай кохати її понад усе. Кохання – це і про почуття, і про турботу, і про допомогу. Цього буде достатньо, аби вона почувалася щасливою щодня!