Піраміда стилю ґрунтується на 3 важливих аспектах: підгонка або регулювання одягу; тканина або матеріали деталей; особистий смак.

Це цікаво Хитрощі, які допоможуть дізнатися свій точний розмір одягу, якщо літери та цифри не рятують

Одяг, який не відповідає цим трьом критеріям, краще не носити,
– наголошують стилісти.

  • Ба більше: не варто купувати вбрання, яке не вписується у піраміду стилю. Ти ж не хочеш виглядати відверто недолуго в обнові?

1. Одяг повинен ідеально на тобі сидіти

Ми вже тисячі разів говорили тобі, що одяг повинен ідеально сидіти на тобі. І неважливо, чи це джинси з масмаркету, чи пошитий на замовлення костюм. Надто довгі або мішкуваті штани не дозволять тобі виглядати відмінно. Завелика сорочка може створити видимість того, що ти ховаєш за нею зайві кілограми.

  • Будь-яка річ, яку ти плануєш купити, повинна відповідати вимозі ідеальної посадки. Інакше не варто навіть нести її до каси!


Уникай мішкуватого одягу, який не підкреслюватиме твою фігуру / Фото Unsplash

2. Матеріали повинні бути якісними

Середня частина піраміди стилів – аспект, який набуває усе більшої актуальності в епоху сталого розвитку. Коли перевіряється не лише тип тканини, а і її походження та процеси, що лежать в основі. Після того як предмет одягу або аксесуар, який ти плануєш купити, пройшов перевірку на підгонку, ти повинен переконатися, що його матеріали гарантують якість та довговічність.

  • Швидка та масова мода не пропонує таку ж надійність, як міцна ніша. Тож не дивно, що хороші та якісні кросівки таких брендів як New Balance служать значно довше, якщо порівнювати їх з іншими.


Віддай перевагу якісним матеріалам / Фото Unsplash

Візьми на озброєння Як зрозуміти, що сорочка сидить на тобі ідеально: поради від продавця одягу

3. Особистий смак

Усі свої старання з підбору ідеального одягу можна перекреслити, якщо у тебе просто немає особистого смаку. Ти можеш купити найкраще і найдорожче вбрання, але чого воно варте, якщо ти не вмієш поєднувати одяг і аксесуари?

Використовуй піраміду стилю, щоб щодня мати ідеальний вигляд. А ми на Men 24 регулярно ділитимемося з тобою порадами, які допоможуть "прокачати" свій стиль!

Читай також Одяг, в якому ні в якому разі не варто з'являтися в офісі чоловікові