Джерело: Men's Health

Національний чемпіон США з плавання, підприємець, а також тренер Фарес Ксебаті долучився до підводного тренування. Воно поєднує у собі звичайне плавання з менш традиційними методами для покращення функціональної форми.

Це цікаво Американський бізнесмен 30 днів плавав по 3 кілометри: як це змінило його життя

Незвичайне тренування містить серію вправ, таких як плавання боком з аквалангом над поверхнею води, підняття окулярів з дна басейну (руки за спиною), плавання під водою, біг з гантелями по дну басейна, а потім необхідно виконати по 10 відтискань і 10 присідань. Звучить уже виснажливо.

Як пояснює інструктор Дон Тран, уся програма заснована на принципах концентрації, розслаблення, економії рухів і ефективного дихання. І її точно не назвеш легкою.

Фарес завершує сесію грою у торпеду – вид спорту, створений інструкторами спецназу, який уже понад 10 років є популярною розвагою в армії.

Цей вид спорту був створений як інструмент водного тренування для зміцнення впевненості у воді, навчання тому, як справлятися з дискомфортом і контролювати стрес і тривогу для виконання дуже специфічного завдання,
– наголошує він.

Фарес Ксебаті зазначив, що отримані під час тренування уроки можна використовувати не лише у воді, а й на суші.

Тренування були дуже цікавими та виразно були чимось відмінними від підйому штанг або плавання наодинці. Я багато чому навчився. Причому як фізично, так і морально,
– підкреслив Фарес.

Дивися, як Фарес Ксебаті виконував підводні вправи для спецназу:

Читай також 3 вправи з гантелями, які дозволяють прокачати твоє тіло

Ми, звичайно ж, не рекомендуємо повторювати щось подібне. Наш герой виконував ці вправи під наглядом експертів, тож за його здоров'я можна було не переживати.