Як розповів хлопець, близько 05:00 24 лютого пролунав дзвінок. У ньому прикордонник отримав команду прибути до підрозділу. І вже тоді наш герой зрозумів, що це аж ніяк не навчальна команда.

Читай також Вдячні українським Героям: Nemiroff передав першу частину допомоги на реабілітацію

Обороняв аеропорт Харкова від окупантів

Після прибуття до підрозділу, згадує Максим, йому розповіли, що Росія вдерлася на територію України. І що саме у той день почалася повномасштабна війна.

Від початку повномасштабного вторгнення прикордонник виконував різні завдання. Серед них:

  • охорона та прикриття аеропорту;
  • недопущення висадження російського десанту;
  • проведення контролю щодо недопущення ДРГ і колаборантів до Харкова.

Одне з чергувань він запам'ятає на все життя. Тоді Максим отримав команду від свого начальника про мінометний обстріл. Окупанти саме били по його базі. Тож хлопець не розгубився й ухвалив рішення взяти напарника та вирушити на допомогу побратимам.

Ми бігли. Снаряди падали як зліва, так і справа, перед нами. Противник постійно спостерігав за нами з неба та корегував вогонь з мінометів,
– зауважив Максим.

Максим біг поміж мін, щоб врятувати побратимів: відео

Прикордонник розповів, що побачене його вразило. Їхня база була у вогні. Побратимів ніде не було. Лиш пізніше вдалося виявити одного зі своїх та допомогти йому. Хлопець отримав контузію внаслідок мінометного обстрілу. Невдовзі вдалося знайти й решту захисників. Усіх їх наш герой разом з напарником відправили до безпечного місця.

Варте уваги Збив 5 дронів і врятувався з пошкодженого літака: ЗСУ показали обличчя Героя Вінниччини

Зараз ми продовжуємо боронити наші східні рубежі. І я ані на секунду не перестаю думати, що Україна переможе. І в нас усе буде добре,
– наголосив він.

Історія Максима надихає та вкотре нагадує про важливість підтримувати захисників України у ці непрості часи. Зробити це можна, наприклад, придбавши лімітовану серію Nemiroff Особлива. Прибуток з продажу кожної пляшки бренд спрямує на реабілітацію Героїв нашої держави, а також тих, хто постраждав від війни.