Космічна галузь в Україні робить свої впевнені кроки до відродження, а підтримують її сильні та потужні бренди. От, наприклад, Nemiroff не лише став спонсором святкування запуску супутника Січ-2-30, а й представив лімітовану лінійку власної продукції. Мовиться про Nemiroff Moon Edition!

Варте уваги Перша українська місія на Місяць представлена на Експо-2020 у Дубаї

Перша галактична

Лімітована лінійка Nemiroff Moon Edition – це не лише про оновлену етикетку.

Розпочинається нова ера космічних досліджень – ракети відправляють туристів у космос, а Україна відновляє свій статус космічної держави. Саме амбіційні та сміливі першопрохідці – науковці, дослідники та підприємці – надихнули нас на створення нового продукту, першої галактичної горілки Nemiroff Moon Edition,
– підкреслив Юрій Сорочинський, СЕО Nemiroff.


Nemiroff Moon Edition – нова лімітована горілка бренду / Фото Nemiroff

12 першопрохідців – 12 ступенів фільтрації

Nemiroff Moon Edition завдяки своїм особливостям, а також лімітованому дизайну втілює красу та велич загадкового космосу. Ба більше, вона ще й дозволяє кожному наблизитися до нього. Цьому сприяє рельєфне тиснення на етикетці. Воно нагадує місячні кратери.

Але Nemiroff не був би собою, якби зосередив увагу лише на оригінальному космічному дизайні. Ця горілка також відрізняється унікальним смаком. Харизматичності, гостроти та свіжості вдалося досягнути завдяки додатковому, 12-у етапу фільтрації.

  • Цікаво: це найбільша кількість фільтрації серед усіх продуктів Nemiroff.


Це перша горілка бренду, яка пройшла 12 ступенів фільтрації / Фото Nemiroff

Число теж обрали не просто так. Воно уособлює історичну спадщину – пам'ять про 12 людей-першопрохідців, котрим вдалося побувати на Місяці.

Це цікаво Китайські вчені виявили воду у ґрунті з Місяця: що це означає

Лімітована серія Nemiroff Moon Edition – своєрідний подарунок усім, хто мріє про нові горизонти, щоб разом святкувати кожен крок у досягненні своїх цілей. А також – це окрема шана та відзнака першопрохідцям, котрі сміливо й амбітно прокладають новий шлях до далеких галактик. Адже історію пишуть перші!