Іноді легко сприймати один одного як належне і нехтувати дрібними аспектами життя в парі. Насправді за щільним робочим графіком та іншими зобов'язаннями ти можеш не знати, що відбувається в житті твоєї партнерки, навіть якщо ви живете разом.

Варте уваги Для реабілітації постраждалих українців: Nemiroff закупив обладнання для медзакладу Вінниччини

Хоча багато людей вважають за потрібне ходити кудись вечорами або проводити вихідні разом, зближення через просту ранкову рутину в парі вимагає менше зусиль, але є настільки ж ефективним і вдумливим, особливо якщо у вас є діти. Хоча ми розуміємо, що ранок може бути неспокійним і хаотичним, хороша новина полягає в тому, що для підтримки зв'язку зі своєю партнеркою вранці не потрібно нічого великого або екстравагантного.

1. Почни з простих привітань

Прості жести можуть мати великий вплив на стосунки. Просте привітання партнера з фрази "Доброго ранку", коли вона прокидається, може допомогти твоїй другій половинці почуватися добре. У напруженому графіку дня легко випустити їх з поля зору, але просте ранкове привітання показує, наскільки вона важлива для тебе. Визнання свого партнера, навіть якщо ти сердишся, може зняти напругу і побудувати міцніший зв'язок між вами.


Побажай їй доброго ранку / Фото prostooleh

2. Не уникай проявів прихильності

Висловлюючи прихильність, кажучи "Я люблю тебе" або "Я ціную тебе", ти зміцнюєш почуття близькості між вами обома. Фізичні жести, такі як обійми чи поцілунки, показують, що ви все ще зацікавлені та приваблюєте одне одного. Вони не обов'язково мають бути сексуальними; просте поплескування по спині або тримання за руки відображає близькість між двома.

3. Висловлюй вдячність

Почни день з подяки один одному. Незалежно від того, чи це приготування кави, замовлення таксі, приготування їжі або навіть вирішення домашніх справ, не дозволяй цим маленьким жестам обслуговування залишатися непоміченими. Знайди хвилинку, щоб проявити турботу один про одного, залишаючи записки з подякою на холодильнику або в рюкзаку, який ви носите з собою на роботу.

4. Поспілкуйтеся за чашкою кави або чаю

Ранок може бути напруженим, тому спробуй почати день повільно, вставши трохи раніше, ніж зазвичай, і поспілкувавшись зі своєю партнеркою за сніданком або чашкою кави. Тобі не потрібно багато – достатньо поговорити про те, яким буде твій день, або про те, що тебе хвилює. Це навіть гарний час для того, щоб скласти плани та узгодити графік зустрічей, щоб зустрітися пізніше. Цей невеликий жест спілкування у парі показує, що ви намагаєтеся брати участь у житті один одного, яким би зайнятим воно не здавалося.

5. Робіть разом фізичні вправи

Навіть якщо ти любиш піднімати тяжкості, а твоя партнерка любить йогу, спробуйте займатися разом. Ця можливість провести час удвох може мати вирішальне значення, особливо якщо ви обоє ведете напружений спосіб життя. Це не тільки ідеальний спосіб зблизитися, але й дозволяє мотивувати один одного і разом покращувати фізичну форму.


Займайтеся разом фізичною активністю / Фото freepik

6. Смійтеся разом

Розкажіть один одному жарт. Поділіться мемом. Смійтеся вголос. Це не обов'язково має бути гарний жарт чи смішний мем. Спільний сміх знімає стрес, який хтось із вас може відчувати в очікуванні робочого дня. Спільні жарти можуть створити інтимний зв'язок між вами, а обмін мемами протягом дня може підняти настрій і зробити стосунки веселішими.

Читай також Не шукай виправдань: 5 фраз-відмовок, які можуть зруйнувати твоє життя

Починайте ваші ранки з цих милих дрібниць. Вони однозначно зміцнять стосунки та допоможуть вам бути щасливими вдвох.