На написання цього матеріалу Men 24 надихнув телеграм-канал "Почни щось". Розповідаємо, від яких фраз слід відмовитися раз і назавжди, щоб досягнути успіху у тому, чим ти займаєшся.

Варте уваги Для реабілітації постраждалих українців: Nemiroff закупив обладнання для медзакладу Вінниччини

1. "У мене нічого не вийде" – поразка ще до бою

Почнемо із заборони собі гадати про невдачу ще до того, як ми взагалі розпочали. Негативні думки – це крок назад. Замість цього визнач конкретні кроки, які призведуть до успіху.

2. "Немає грошей та знайомих" – не все зав'язане на грошах

Відсутність грошей не повинна бути завадою для твоїх ідей. Успішні люди, які розпочинали з низів, доводять це. Замість шукання відмовок, розроби стратегію, як залучити ресурси.

3. "Немає часу" – невміння ним керувати

Керуй своїм часом ефективно. Заплануй пріоритетні завдання, відмовся від щоденного перегляду соцмереж та вкажи час для саморозвитку та спілкування.

У цьому матеріалі ми розповіли, як за лічені хвилини ти можеш заощаджувати до 30 годин на тиждень. Скористайся порадами, щоб все встигати та мати достатньо часу для себе.


Навчися ефективно керувати часом / Фото lookstudio

4. "Мені ніхто не допомагає та не підтримує"

Замість співчуття від близьких, дай їм зрозуміти, що саме ти робиш і наскільки це важливо для тебе. Висловлюй свої ідеї та плани вагомими аргументами.

5. "Мені вже пізно щось змінювати у житті" – вік не завада

Успіх – це шлях, доступний у будь-якому віці. Історії Уолта Діснея, Стіва Джобса, Білла Гейтса – це приклад того, як планування та дії можуть змінити життя навіть після певного віку. Твій вік не визначає твій успіх – визначаєш його ти сам.

Читай також Стрільці й Близнюки – пильнуйте спини, ви оточені ворогами: чоловічий гороскоп на 22 – 28 січня

Важливо взяти контроль над своїми думками та змінити негативні відмазки на позитивні та конструктивні підходи. Приклади успішних особистостей, котрі натрапили на аналогічні труднощі, свідчать про те, що вдача вимагає відмови від відмов. Рухайся вперед і пам'ятай, що ти йдеш маленькими кроками до великих цілей!