Ми на Men 24 зібрали 5 вагомих причин займатися сексом зранку, якими свого часу поділились сексологи з усього світу.

Це цікаво
Як проводять вихідні успішні люди: 5 золотих правил, які варто взяти на озброєння

Значно приємніше

Ранковий секс від вечірнього відрізняється тим, що під час цього процесу ти не почуваєшся пригніченим та виснаженим. Воно й не дивно, адже ввечері після роботи іноді немає сил навіть душ прийняти, а що вже говорити про заняття коханням. Саме тому сексологи переконані, що починати свій день з сексу – правильне рішення.

  • Зранку ти ще бадьорий, а голова не забита зайвим непотребом, який відволікатиме від процесу.

Зранку голова вільна від зайвих думок, які відволікають від процесу / Фото pixabay

Більше не потрібна кава

Якщо ти досі залежний від кави – рекомендуємо "підсісти" на ранковий секс. Заняття коханням не лише допомагає насолодитися коханою людиною, а й добряче бадьорить. Не зайвою буде згадка про те, що хороший та якісний секс позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи, чого не скажеш про зловживання кавою.

  • Учені вирахували, що найкраще займатися сексом між 8 і 9 годинами ранку. Саме на цей час припадає пік сексуальної активності як у чоловіків, так і у жінок.

Можна нарешті відмовитися від кави щоранку / Фото pixabay

Не потрібен спортзал

Хороший ранковий секс може замінити тобі похід до спортзалу. Тож добряче подумай, чи готовий ти проміняти свою партнерку на бігову доріжку, до прикладу.

  • Учені переконують, що година активного заняття сексом дозволяє спалювати 240 ккал. Рівно стільки ж спалюється після 30 хвилин пробіжки. Ну, ти зрозумів.

Година активного заняття сексом спалює 240 ккал / Фото istock

Чудовий настрій

Якщо ти не надто любиш свою роботу – ми, звичайно ж, надіємось, що це не так – то ранковим сексом займатися тобі необхідно. Він не лише бадьорить та спалює калорії, а й може чудово підняти тобі настрій на весь день.

  • З хорошими емоціями значно легше іти на роботу та досягати бажаних вершин. Головне – не запізнитися на ту ж роботу тому, що ти надто захопився заняттям сексом. Хоча, якщо у тебе просунутий бос – ця причина буде для нього вагомою.

Секс зранку заряджає позитивними емоціями / Фото isctock

Хороша мотивація

Якщо тобі завжди бракує причин зайнятися своїм зовнішнім виглядом, то ранковий секс може стати чудовим мотиватором це робити. Ти нарешті навчишся готуватися до відповідального процесу з вечора: приймеш душ, зробиш інтимну стрижку, покладеш контрацептиви та лубрикант на тумбочку біля ліжка.

Візьми на озброєння
Чоловіча інтимна стрижка: як доглядати за зоною бікіні в домашніх умовах

  • Щоб прибрати неприємний запах з рота, тримай біля ліжка кілька зерен кави. Просто пожуй їх опісля пробудження. І не потрібно буде бігти до вбиральні, аби почистити зуби.

Якщо ти досі не любив займатися ранковим сексом – рекомендуємо переглянути своє ставлення до цього процесу. Він не лише подарує тобі бадьорість на весь день, а й дозволить зблизитися зі своєю коханою ще більше.