Наприклад, за довжиною стопи намагаються визначити, чи схильна людина до зрад, скільки років вона житиме і так далі та тому подібне. Про деякі з таких взаємозв'язків – справжніх чи уявних – поговоримо сьогодні на Men 24.

Також цікаво 5 типів класичного взуття, які підкреслять твій стиль у 2021 році

Розмір взуття і…

…схильність до зрад

Британські вчені підрахували… Ох, даруй, не так. Британська служба знайомств для людей, які вже одружені (так, є й така) Illicit Encounters якось опублікувала підсумки статистичної розвідки щодо анкет своїх користувачів.

  • І виявилося, що найчастіше ходять наліво люди з довгими стопами.

Автори сайту навіть створили "шкалу зрадників" за розміром взуття: 43, 44, 45 (саме такий розмір у Білла Клінтона, якого піймали на зв'язку з Монікою Левінські) і більші.


Розмір взуття чоловіка може таки дещо розповісти про нього загалом / Фото unsplash

...тривалість життя

Щодо цього питання цікаву статистику вирішили підготувати якраз вчені, хоч і не британські. Але прочитати про це можна більше у британському виданні Express.

  • Так от, протягом 2 років фахівці збирали дані про померлих та розмір їхніх стоп.

За даними понад 3000 людей встановили, що найменше жили (від 66 до 69 років) чоловіки з 38 і 45 розміром взуття. Недалеко втекли й чоловіки з 39 та 44 розмірами (67 – 72 роки).

Прочитай і про це Як носити кепку чоловікові, щоб не мати кепський вигляд: 5 поширених помилок

...розмір, скажімо так, темпераменту

100%, що ти про це чув. Бо найпоширенішим твердженням щодо розміру стопи є таке: чим нога більша – тим, значить, більший пеніс. Це, звісно, не так, і це доведено безліччю досліджень (як-от британського University College).

  • Ніхто, ніде і ніколи так і не зміг установити зв'язок між розміром пеніса і розміром взуття.

Але! Встановлено, що довжина стопи впливає на темперамент чоловіка у ліжку.