Постільні сцени у кіно можна побачити доволі часто. Але чи насправді актори займаються сексом на камеру? Іноді так, але у дуже рідкісних випадках. Здебільшого – це крута гра. І Men 24 розповість тобі про кілька секретів секс-сцен у кіно, які тебе однозначно шокують.

Це цікаво Секс утрьох: науковці назвали ідеальну умову для максимального задоволення

Чи займаються сексом у кіно насправді?

Найчастіше справжній секс можна побачити лише у фестивальних фільмах або арт-хаусі. Що стосується масових стрічок, то тут сексом навіть не пахне. Для зйомок картин, які з'являються на великих екранах, актори можуть використовувати певні секрети, які дозволяють відтворити усе з максимальною реалістичністю.

Накладки та спеціальна білизна

У постільних сценах важлива робота фахівців по костюмах. У їхньому арсеналі безліч крутих девайсів, які дозволять тобі повірити, що актори справді займаються сексом у кіно.

Аби не було тертя геніталіями, акторів одягають у спеціальну білизну тілесного кольору. Також можуть використовуватися силіконові накладки, які імітують статеві органи.

  • Cock sock – незамінний аксесуар для акторів-чоловіків. Це мішечок тілесного кольору, в якому криється найсокровенніше, що є у представника сильної половини людства.

Дублери в ліжку

Ти не повіриш, але дублери використовуються не лише для зйомок трюків, а й постільних сцен. Тим паче, що деякі актори категорично відмовляються від інтимних зйомок, тож у кадрі ти можеш побачити груди або ж сідниці зовсім не своєї улюблениці.

У Голлівуді навіть проводять відповідні кастинги, де шукають людей по частинах тіла. Ба більше, їх називають "сідничні дублери". Є й такі, що знімаються повністю оголеними, аби замінити певних акторів. До прикладу, у деяких сценах "Гри престолів" замість Емілії Кларк ти можеш побачити модель Розі Мак.

А ще секс-дублери можуть повністю замінити актора у постільній сцені. А потім за допомогою комп'ютерної графіки голову твоєї фаворитки "приклеюють" до тіла підміни.

Комп'ютерна графіка

Творці фільмів використовували графіку в різних фільмах і ситуаціях. До прикладу, можуть окремо знімати імітацію секс-сцени акторами, а потім об'єднувати два дублі в один кадр. Такий метод використовувався у "Німфоманці".

Також можна просто "прикрити" інтимні місця, які надто сильно потрапляють у кадр. До прикладу, Дакота Джонсон у "50 відтінках сірого" носила не лише силіконові накладки. Її тіло опісля зйомок піддавалося ретушуванню, аби ти не побачив нічого, чого не хотіла б показати актриса.

  • 2020 рік став роком змін. Завдяки руху MeToo та коронавірусу секс-сцени тепер знімають лише за допомогою графіки. Це одна з вимог до режисерів Голлівуду.

Мистецтво монтажу

Звичайно ж, можна "виїжджати" на технологіях, але й від мистецтва монтажу ніхто не відмовлявся. Поєднання вмілих операторів і крутих монтажерів дозволяє знімати улюблені секс-сцени так, що тобі здаватиметься, що інтим між акторами відбувається насправді.

Чи збуджуються актори під час секс-сцен

А ти собі уявляєш збудження, коли на тебе дивиться десяток людей, коли тобі щось там кажуть і керують процесом? От і актори зізнаються, що ні про яке збудження під час секс-сцен і мови бути не може.

Збудження під час зйомок – непроста задача:

Чому нема справжніх секс-сцен у кіно?

Почнемо з того, що не так багато розкутих і сміливих акторів. Також не варто забувати, що відверті фільми можуть не всюди дозволяти показувати у кінотеатрах. Та й у багатьох акторів є сім'ї та діти. Ніхто ж не хотів би побачити свою маму, котра "кохається" з якимось незрозумілим чоловіком у кіно.

Тож тепер ти знаєш, як насправді відбуваються зйомки секс-сцен у кіно. Живи тепер з цим, друже!

Читай також Підманули – та не підвели: 7 акторів, які безсовісно набрехали, аби отримати роль