Розповідаємо на Men 24, що потрібно зробити, щоб отримати якомога більше задоволення від сексу утрьох.

Це цікаво Жінки розповіли, що повинен уміти кожен чоловік у ліжку

Канадська група сексологів провели дослідження, результати якого опублікували у науковому журналі Archives of Sexual Behavior. Вони провели опитування, пов'язане з сексом утрьох. У дослідженні взяли участь 274 канадські студенти, які відверто розповіли про своє сексуальне життя.


Чоловіки і жінки нормально ставляться до сексу утрьох / Фото adobestock

Опитування розбили на дві категорії сексу утрьох:

  • дві дівчини й один хлопець;
  • два хлопці й одна дівчина.

Результати опитування виявили, що 24% чоловіків і 8% жінок займалися сексом утрьох.

Також тішить те, що 64% опитаних не бачать нічого поганого у занятті сексом утрьох. Вони також не проти практикувати його, якщо виникне така можливість.

Опитування також свідчить – ми й без того знали – що майже всі чоловіки хотіли б бути єдиними володарями пеніса у цій інтимній пригоді. Але вчених добряче здивував той факт, що жінки теж хотіли б ділити одного партнера-чоловіка з іншою панянкою.

Ця діаграма показує рівень згоди на секс утрьох. Синій колір свідчить про секс утрьох, де один чоловік, а червоний – одна жінка. Коефіцієнт від 1 до 7. Тут 1 свідчить про те, що ніякого сексу утрьох бути не може, а 7 – секс утрьох у такому форматі – чудова ідея.


Діаграма свідчить про вподобання у сексі втрьох

  • Мабуть, найвирішальніша умова комфортного сексу утрьох полягає в тому, аби третій партнер був вам близьким. Але особливо важливо це саме для чоловіків.

Опитані чоловіки зізналися, що хотіли б добре знати партнерів. Причому неважливо, чи його запросили бути третім, чи він запросив.

Що ж стосується жінок, то вона хоче добре знати партнерів лише в тому випадку, якщо її запросили третьою. Що ж стосується "новачка" у ліжку, то панянки віддали б перевагу незнайомцю.


Жінка може не знати третього партнера, якщо саме її партнер запросив його / Фото istock

Варто знати Без паніки: як змінюється твій член з віком

Тож тепер ти знаєш, що потрібно зробити, якщо в тебе виникає бажання спробувати секс утрьох. Але будь максимально обережним зі своїми бажаннями, адже іноді згода твоєї партнерки на цю інтимну пригоду геть зовсім не означає згоду.