Якщо вірити даним опитування, проведеного на замовлення компанії TickPick, AirPods стали тим гаджетом, з яким не хочуть розлучатися ані на мить. Про це свідчить той факт, що майже кожен 5-й власник фірмових "яблучних" навушників не знімає їх під час сексу.

Це цікаво 7 помилок під час сексу, яких припускається більшість чоловіків

Дослідження взаємозв'язку музики та сексуальних уподобань пролило світло не лише на улюблену музику для заняття сексом. Воно ще й показало, що навушники AirPods мають усі шанси зрівнятися за успішністю під час інтимних ігор з презервативами. Якщо не обігнати їх у найближчому майбутньому.

В опитуванні брали участь 1010 респондентів. 17% з них зізналися, що носять AirPods навіть під час заняття сексом. На жаль, в опитуванні не запитували, чому ж люди не розлучаються з цим гаджетом навіть у спальні.


17% власників Apple AirPods не знімають їх під час сексу / Фото Unsplash

У TickPick вважають, що причина криється у музичних смаках, які часто не збігаються.

"Тим, хто як і раніше піклується про свого партнера, попри музичні відмінності, сучасні технології можуть стати в пригоді. 17% власників Apple AirPods займалися сексом в навушниках. Бездротові навушники можуть пропонувати одночасну насолоду абсолютно різним музичним смакам, хоча це лише один зі сценаріїв", – міркують у компанії.

А ще власник AirPods може відповідати на телефонні дзвінки під час сексу, слухати подкасти або аудіокниги, а також запитувати поради у Siri. Звичайно ж, ми це все жартома тут написали. Адже сама думка про секс в AirPods викликає у нас відвертий подив.

І хоч вибірка порівняно невелика та може бути не репрезентативною, саме опитування змушує нас задуматися. Якщо ти власник AirPods, то навіть не думай повторяти за цими 17% диваків, які носять навушники під час сексу. Це щонайменше можна розцінювати як прояв неповаги. Не роби так, друже!

Читай також 5 цікавих фактів про секс, про які ти навіть не підозрював