Скалі, який родом з Аделаїди, Австралія, раніше побив цей рекорд у 2022 році. Зробив він це, щоб привернути увагу до рідкісного хронічного больового синдрому, який називається комплексним регіональним больовим синдромом. Тоді він виконав 3 182 відтискань за годину.

Варте уваги Для чоловіків із характером: рецепт крутого коктейлю Bold Boy

У квітні цього року цей рекорд побив 33-річний Лукас Хельмке. Він зробив 3 206 повторень, і Скалі одразу ж поставив собі за мету повернути його перемогу.

Живучи з цим синдромом, я постійно відчуваю біль у лівій руці,
– каже він в офіційному відеозаписі Книги рекордів Гіннеса.

На восьмій хвилині наш герой помітив, що його рука почала трохи більше боліти. Він почав відчувати печіння від верхньої частини плеча аж до кисті. Якщо ж говорити про стан усього тіла, то в цілому все було досить добре. Просто з часом він "відчував себе трохи важчим".

Після 60 виснажливих хвилин Скалі відтиснувся 3 249 разів. Правда, він вірить, що здатен на більше.

Скалі вдалося відтиснутися 3 249 разів за 60 хвилин: дивися відео

Найважчим у спробі встановити рекорд було усвідомлення того, що на тренуваннях я можу зробити більше. Кожного разу, коли я тренувався на довшій дистанції, я робив значно більше, але, очевидно, в день гри з'являється стрес і трохи більше напруги, трохи більше нервів, що забирає трохи моєї енергії,
– каже він.

Окрім того, що Скалі побив світовий рекорд з найбільшої кількості відтискань за годину не один раз, а двічі, йому також належить рекорд з найдовшої у світі планки. Він протримався 9 годин, 30 хвилин і 1 секунду.

"Планка була чимось настільки надуманим, що я думав, що це ніколи не буде можливим. І ось я тут", – каже він.

Читай також Найважча і найбільш недооцінена: блогер показав вправу, яку ми дарма ігноруємо

До слова, наш герой, коли йшов на рекорд, виконував приблизно по одному відтисканню на секунду. Тож ми однозначно вражені його витривалістю та наполегливістю, адже він безперервно йшов до своєї цілі. Тебе ж ми закликаємо не ризикувати власним життям. Перш ніж пробувати відтворити побачене, бажано проконсультуватися з лікарем.