Кріштіану Роналду може здаватися зарозумілим, надто впевненим і зверхнім. Але це не більше, ніж частина його образу. Форвард "Ювентуса" – приклад того, що тіло футболіста може бути без жодного татуювання. На Men 24 розповідаємо, чому його тіло не прикрашає жодне тату.

Це цікаво Кріштіану Роналду став найкращим футболістом XXI століття

Почнімо з того, що у 2015 році Роналду визнали найбільшим спортсменом-благодійником року. Задля благодійності він продав трофей Ballon d'Or 2013 року за 775 тисяч доларів, фінансував будівництво дитячої лікарні у Чилі та навіть оплатив лікування раку 9-річному фанатові.

Чи про одного і того ж Роналду ми говоримо? Так, звичайно ж. Фанат дизайнерського одягу, дорогих суперкарів, а також відпочинку на розкішних яхтах просто підтримує статус. Гаразд, а татуювання тут до чого?

Чому Кріштіану Роналду не робить татуювань?

В одному з перших інтерв'ю італійському новинному сайту Diretta Роналду сказав: "У мене немає татуювань, щоб частіше здавати кров".

Так, Кріштіану не лише допомагає фінансово, а й долучається до культури донорства крові. Але людям з татуюваннями засмучуватися не варто. Вони теж можуть здавати кров.

За даними Червоного Хреста, люди з татуюваннями можуть здавати кров. Але робити це вони мають можливість через хоча б 4 місяці після нанесення нового тату. Це пов'язано з ризиком зараження. Це ж правило стосується пірсингу або перманентного макіяжу.

Роналду вирішив уперше здати кров, коли син його португальського товариша по команді Карлос Мартінс захворів на лейкемію у 2011 році. Тоді у 3-річного хлопчика діагностували дуже рідкісний тип захворювання крові.

Варте уваги Ліонель Мессі: що означають татуювання на тілі нового "Короля футболу"

Також Роналду зареєстрований як донор кісткового мозку.

Я зробив це багато років тому, і якби мені довелося зробити це знову, я б зробив це, тому що це дуже серйозне захворювання для багатьох дітей, і ми повинні їм допомогти... Це простий процес, і тоді ви почуватиметеся щасливими, тому що знаєте, ви допомагаєте іншій людині,
– сказав він одного разу.

35-річний Кріштіану Роналду не має жодного татуювання через донорство крові

Тож Роналду, хоч і здається типовим футболістом-мільйонером, показує на власному прикладі, що робити хороші справи – просто. А відсутність татуювань на його тілі дозволяє йому бути донором крові. Долучайся і ти до цього, щоб зробити світ трішки кращим!

Читай також Олів'є Жіру: що означають татуювання на тілі форварда "Челсі"