Олів'є Жіру не є фанатом татуювань, але його тіло таки прикрашене кількома малюнками, які мають певне значення для нього. Men 24 розповідає, що означають татуювання на тілі форварда "Челсі" Олів'є Жіру.

Це цікаво Том Гарді: що означають татуювання зірки "Венома"

1. Трайбл і хрест

  • Ліва рука футболіста, особливо область навколо його ліктя та біцепса, покрита великим татуюванням у стилі трайбл, натхненнім візерунками маорі. Також є великий хрест, витатуйований на тильній стороні його верхньої лівої руки.

Значення: різні маленькі візерунки уособлюють любов, родину, віру та здоров'я. Татуювання з хрестом на руці – символ віри та релігійних поглядів. Жіру почувається благословенним Богом, а також святкує свої перемоги, вказуючи пальцями вгору, як данину Всевишньому.


Трайбл містить малюнки, які уособлюють любов, родину, віру та здоров'я / Фото gettyimages

2. Цитата

  • На внутрішній стороні правого передпліччя Жіру є татуювання з цитатою "Dominus Regit me et Nihil Mihi Deerit".

Значення: цитата на його руці – ще одне з татуювань, яке відсилається до віри Жіру. Це перший рядок з 23 Псалма, витатуйований на його руці на латині. Перекладається вона так: "Господь мій пастир: і я не буду хотіти нічого". В одному з інтерв'ю він прокоментував перемогу на Чемпіонаті світу та своє татуювання: "Щоразу, коли я читаю слова з Біблії, я відчуваю вдячність за все, що зі мною сталося. І позитивний. Тому що у світі відбувається так багато поганого".


Також на його тілі нанесена цитата з 23 Псалма

Варте уваги Ерік Сільва: що означають татуювання на тілі бразильського бійця UFC

3. Татуювання на нозі

  • Збоку на його правій нозі витатуйований племінний візерунок.

Значення: це ще одне татуювання-оберіг на тілі Олів'є Жіру. В одному зі своїх інтерв'ю він розповів, що саме з малюнка на нозі усе починалося.

4. Імена на ключицях

  • На ключицях футболіста набиті ще два татуювання.

Значення: усе дуже просто. Одне тату присвячене донечці Джейд, а друге – синові Евану.


На ключицях є татуювання, присвячені дітям Олів'є Жіру

Читай також Джуд Лоу: що означають татуювання на тілі молодого Албуса Дамблдора

Олів'є Жіру – рідкісний приклад футболістів, на чиєму тілі не так уже й багато татуювань. А ще він в одному з інтерв'ю розповів, що жодного разу не мав потреби видаляти малюнок зі свого тіла або "забивати" його іншим.