Накачати ідеальне тіло – не надпроста задача, тож не потрібно тут розслаблятися. На Men 24 розповімо тобі про 7 типів чоловіків, яким так і не вдасться досягнути бажаного рельєфу.

Варте уваги 5 популярних міфів про тренування, які заважають досягнути бажаного результату

1. Почекун

То такий чоловік, який готовий змінювати своє життя, але: завтра, з понеділка, після свят, після дощику в четвер. Тож він постійно перебуває у режимі очікування, адже вважає, що зараз ще не прийшла слушна нагода.

  • Що варто зробити? Додати фізичні навантаження у своє повсякденне життя. Можеш хоча б спочатку відмовитися від підйомів ліфтом, а також ходити пішки на роботу.


Ти постійно очікуєш і відкладаєш похід у спортзал / Фото istock

2. Ласунчик

Ну не можеш ти відмовитися від маминих голубців. Ми б теж не відмовилися, якщо бути відвертими. Але не варто запихати в себе геть усе. Також не забувай про те, що корисна їжа – не завжди несмачна!

  • Наприклад, майонез заміни на сметану. Свинину – на курятину. Це вже дозволить тобі знизити калорійність.

3. Вічно травмований

Ще в 7 класі ти зламав ногу, і досі не наважуєшся піти у зал. Ну, звичайно ж, раптом там щось піде не так. Та не піде. Це сарказм, друже! Те ж стосується надто ніжних чоловіків, які кидають заняття спортом щойно починають боліти м'язи. Спокійно, це нормальний стан, адже вони ростуть.

  • Просто не потрібно перевантажувати себе. Таким чином ти зможеш і підтримувати фізичну форму, і не нашкодиш власному здоров'ю.


Стара травма заважає тобі прогресувати / Фото pexels

4. Трудоголік

Піти у зал після роботи? Ще й тягати "залізо"? Та ви знущаєтеся. Краще піду додому та кину своє виснажене тіло на диван. Мабуть, саме так вважають справжні трудоголіки, які віддають усі сили роботі.

  • Не всі професії вимагають фізичної активності, тож ми рекомендуємо тобі не нехтувати заняттям спортом. Якщо ти цілий день сидиш за столом – фізична активність життєво необхідна. Не можеш ходити в зал – виконуй бодай вправи вдома зранку!

5. Стражденний

Ось уже кілька разів ти намагався почати ходити у зал, корисно харчуватися, але щось пішло не так. Тобі дуже важко без бабусиних пиріжечків. Та й тіло не надто охоче реагує на навантаження. Бідолашка.

  • Насправді ж, тобі потрібно звикнути. Ти ж пам'ятаєш про те, що звичка виробляється протягом 21 дня? От давай хоча б протягом цього часу не зупиняйся. Раптом тобі сподобається.


Звикай до того, що твоє тіло буде всіляко відмовлятися від навантажень / Фото istock

6. Теоретик

Ти не йдеш у спортзал, поки не прочитаєш, що ж кожен тренажер може принести твоєму тілу. Ти уважно вивчаєш поради, пов'язані з харчуванням. Та й узагалі, ти уважно ставишся до всього. Але робиш це для того, аби потім сказати: "Я там все почитав. Це мені не підходить".

  • Теорія важлива, але якщо ти не підкріпиш її практикою, то чи варто гаяти свій дорогоцінний час?

7. Король відмазок

Буревій, злива, шторм, переповнена маршрутка, пологи сусідської кішки. Господи, та в тебе знайдеться 100500 відмазок, аби не йти у спортзал. То в тебе нема часу. То в тебе нема сил. Та схаменися вже!

  • Зупинися та не виправдовуй свою лінь. Присвяти бодай годину власному здоров'ю. Це дозволить тобі потім менше часу просидіти у чергах до лікарів.


То тобі робота заважає, то часу нема на тренування / Фото pxhere

Не лінуйся міняти своє життя вже сьогодні. Можеш почати з занять вдома, якщо не готовий тренуватися у залі. Лише таким чином ти зможеш робити кроки назустріч омріяному рельєфу!

Візьми на озброєння Як навчитися підтягуватися: 3 прості секрети фітнес-тренерів