Цим комплексом поділився фітнес-тренер Володимир Сидорук. Він зауважив, що вправи, як ми всі любимо, нестандартні та в чомусь незручні.

Читай також Просто додай пармезан: у мережі завірусилася свіжа версія популярного Espresso Martini

Як накачати ноги в домашніх умовах

Як каже фітнес-тренер, вправи виконуються за коловою схемою. Спочатку берешся за першу, потім за другу, за третю і знову за першу. Між кожним колом слід робити по 1 хвилині відпочинку. Загальна кількість кіл: 3 – 4.

Тренер пропонує слідкувати за технічними деталями. Слід розуміти, що кожну вправу можна зробити менш ефективною, якщо ти десь хитруватимеш.

Як правильно виконувати вправи: дивися на відео

Перша вправа

"Пістолетик, але у нас дві ноги на підлозі, зверніть увагу. Тобто друга у нас для рівноваги та балансу. Опорна не випрямляється повністю в коліні. Виконали на ліву – одразу переходимо до правої", – зауважив тренер.

Друга вправа

Друга – всім знайомий випад, але виконуємо через перешкоду. Вона може бути уявною або будь-яким іншим предметом, який перешкоджатиме. Спочатку виконуємо на ліву, після цього – на праву. Коліно повністю у верхній точці не випрямляємо, зберігаємо напруження,
– додав він.

Третя вправа

"Ну і знайомий для всіх варіант. Раніше усі виконували підйом з колін у присяд і стрибок. Тут ми виконуємо підйом з колін, випад і стрибок. Важливо під коліна підкладати щось м'яке, наприклад, рушник", – порадив експерт.

Варте уваги Тренування не принесуть жодної користі, якщо в тебе є ці 7 шкідливих звичок

По завершенні останнього підходу необхідно зробити стретчинг. І не забувати насолоджуватися тим, що ти попрацював над собою.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.