Цим відчайдухом став Хадсон Вайт, відомий завдяки ютуб-каналу Buff Dudes, розповідає Men 24. Він спробував відтворити харчування та тренування Г'ю Джекмана, проживши день за графіком актора. Спойлер: він зізнався, що режим Росомахи – не для слабаків.

Варте уваги Просто додай пармезан: у мережі завірусилася свіжа версія популярного Espresso Martini

Дієта Росомахи – дороге задоволення

За словами Хадсона, купити та приготувати їжу на один день з раціону Джекмана обходиться у круглу суму. Мовиться про 180 доларів або близько 6 700 гривень.

Вайт розповів, що зазвичай на день споживає близько 2 500 калорій. Але цього разу потрібно буде "заправити" себе 8 000 у шести прийомах їжі. І це він назвав божевільним випробуванням для себе.

У моєму житті було лише кілька разів, коли я перевищував 5 000 калорій, і це було просто рутинною роботою. Як я збираюся вкласти все це в моє тіло за 12 годин?
– запитує він.

Блогер спробував режим дня Джекмана для ролі в "Дедпулі": дивися відео

Чим вражають тренування

Зауважимо, що їх кілька. Під час першого тренування Вайт зосереджується на нижній частині тіла. Він виконує станову тягу, присідання велосипедиста, випади вперед і назад, присідання зі стрибками та підіймання литок сидячи. Загалом у залі він проводить близько 2 годин.

Після прийому їжі на нього очікує наступне тренування. Воно коротше та займає близько 45 хвилин. Воно містить підтягування, жим штанги лежачи, подвійні відтискання, махи на одній руці, жим гантелей на плечі, нахили з обтяженням на поперечній лаві, скручування на біцепс з гантелями та скручення з м'ячем.

Дотримуючись режиму Джекмана всього на один день, Вайт виявляє, що звичайне задоволення від фізичних вправ і їжі починає зменшуватися. Пов'язано це з суворою регламентованістю й об'ємністю того, що необхідно для фізичної трансформації для ролі супергероя.

На жаль, робити це таким чином, коли ти тренуєшся двічі на день, коли ти намагаєшся отримати 8 000 калорій, це рутина, це робота на повний робочий день, і мені це не подобається, якщо чесно, я не фанат цього,
– зауважив він.

Читай також Тренування не принесуть жодної користі, якщо в тебе є ці 7 шкідливих звичок

Блогер додав, що якби йому в такому режимі довелося прожити певний період часу, то він точно втратив би радість від тренувань та їжі. Тож він визнав, що не зміг би йти на ті жертви, на які йдуть актори, щоб отримати бажану роль.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.