Коли ти бачиш героя бойовиків, то першим на думку тобі спадає проведення годинами у тренажерному залі. Воно й не дивно, адже під час зйомок потрібно виконувати складні трюки, а також хизуватися своїм міцним і дужим тілом. А якщо ми тобі скажемо, що усього цього можна досягнути без відвідування тренажерного залу?

Це цікаво Блогер 90 днів займався кросфітом: зміни в його тілі вражають

Меттові Деймону було вже за 40, коли він вирішив знятися у своєму останньому фільмі з саги про Джейсона Борна. Після цього він з'явився у "Марсіанині" та "Великій стіні". Акторові зараз 50, і він не збирається зупинятися не лише у зйомках, а й вдосконаленні свого тіла. Над ним він працює, використовуючи власну вагу. Розповідаємо, що він для цього робить.

Програма тренувань Джейсона Борна

Деймон хотів мати тіло справжнього бійця. Тож він вирішив не тягати "залізо", а виконувати вправи, які дозволять рівномірно наростити рельєф. Тож його тренер розробив програму для всього тіла, яка допомогла спалити більше калорій, а також нарощувати м'язи під час цього.

У фільмах про Джейсона Борна Деймон мав бути у відмінній формі:

Програма також включала кардіосеанси, де ідея полягала в інтервалах високої інтенсивності, наприклад, у сеансах HIITз однохвилинними спринтами, після яких є 30 секунд на відпочинок. Також він виконував тренування по методу Табата, в яких потрібно було виконати 8 підходів по 30 секунд активності з 30 секундами відпочинку, а після цього виконати програму вправ для всього тіла.

Комплекс вправ Метта Деймона

  • 3 х 100 відтискань
  • 3 х 25 підтягувань
  • 2 х 25 присідань
  • 2 х присідань-пістолетів
  • 2 х стрибків з присіданням
  • 4 х 25 присідань

Варте уваги Худий хлопець 30 днів виконував вправи Шварценеггера: чи сильно змінилося його тіло

Крім тренувань Деймон дотримувався дієти. Його добовий раціон містив 2000 калорій. Також актор пив достатньо води, контролював вуглеводи та цукор. Усе це він зробив, щоб мати ідеальний вигляд у сценах, коли потрібно було знімати сорочку. Не обходилося також і без винагороди: Метт дозволяв собі раз на тиждень їсти не надто корисну їжу. Але без фанатизму, щоб не звести нанівець свої старання.


Під час виконання вправ не забувай про дні відновлення / Фото Unsplash

Якщо ти хочеш спробувати тренуватися як Метт Деймон, то не забувай про дні відновлення. Також варто чергувати тренування, щоб не виснажувати одні й ті ж м'язи, а також не дозволяти своєму тілу звикнути до певного графіку. Успіхів у побудові тіла своєї мрії!

Читай також Зроби свій прес сталевим за допомогою цієї потужної планки