Комплексом вправ з гирею поділився тренер з фітнесу Метт Фокс на своєму інстаграмі. Це потужне тренування, яке неабияк пропрацює усе твоє тіло. Тож гайда ставати кращою версією себе вчорашнього!

Варте уваги Якісна – не замерзає: руйнуємо цей та інші популярні міфи про горілку

Хапай гирю та тренуйся де завгодно. Сонце, тренування на свіжому повітрі – мій номер один. А ще його можна виконувати вдома або у тренажерному залі. Це тренування опрацьовує все тіло, а також змушує тебе пітніти,
– каже тренер.

Як накачати тіло з допомогою гирі

Нагадаємо про важливість розігрівати м'язи перед тренуванням. Це позитивно вплине не лише на ріст м'язів, а й дозволяє уникнути травматизму. А останній, як ти вже знаєш, може поставити на паузу роботу над тілом своєї мрії.

Дивися на відео, як правильно виконувати вправи:

  • Повороти на п'ятці
  • Присідання з гирею
  • Стрибок звіра з гирею
  • Підйом гирі з ривком
  • Відтискання з дотиком до гирі

Як виконувати вправи від тренера

Це тренування виконується у форматі Табата. Тобі потрібно буде працювати протягом 40 секунд, після чого відпочивати 20. Загалом варто виконати 4 кола усіх вправ.

Тобі сподобається Як швидко й ефективно позбутися зайвих кілограмів: порада тренера

Це тренування може бути як справжнім суперсетом, так і частиною твоєї звичної тренувальної рутини. Додай ці вправи до свого звичного розпорядку, щоб зробити роботу над своїм тілом цікавішою та результативнішою.

Це цікаво – Як привести себе у форму – дивися відео:

Текст публікації Метта Фокса

Хапай гирю та тренуйся де завгодно. Сонце, тренування на свіжому повітрі – мій номер один. А ще його можна виконувати вдома або у тренажерному залі. Це тренування опрацьовує все тіло, а також змушує тебе пітніти.

Повороти на п'ятці
Присідання з гирею
Стрибок звіра з гирею
Підйом гирі з ривком
Відтискання з дотиком до гирі.