Якщо уважно слідкувати за її мовою тіла, то можна не проґавити слушну мить. Повір, вона не буде просто так ходити по хаті у мереживній білизні. Хоча, може й ходити, але це теж можна вважати своєрідним "зеленим світлом".

Варте уваги Nemiroff Digestive Fest повертається: як отримати комплімент від бармена

Сигнали дівчини, які свідчать про бажання зайнятися сексом

1. Прислухайся до тону

"У нас, жінок, іноді є певний тон, який ми використовуємо, щоб щось прояснити. Щось на зразок Джої з "ДРУЗІв". Тонкий "Привіт" у поєднанні з рухом брів у моєму випадку може щось означати", – розповідає одна з користувачок мережі.

2. Зверни увагу на губи й очі

"Зазвичай я закушую губу, дивлячись на нього певним поглядом. Або я простежу, щоб він побачив, як я дивлюся на його промежину", – додає інша.

3. Поцілунки

"Не зовсім помітно, але зазвичай я сідаю зверху та починаю його цілувати. Це, логічно, веде до продовження", – зізнається ще одна користувачка форуму.


Іноді прості поцілунки можуть свідчити, що кохана готова до сексу / Фото Unsplash

4. Тяжка артилерія

"Груди – прекрасна зброя, щоб щось прояснити. Я притискаю їх до нього. Якщо це не спрацює, я просто скажу все, що захочу", – наголошує ще одна дівчина.

5. Парад у вітальні

"Мені пощастило з простими стосунками. Тож все, що мені потрібно робити, – ходити по вітальні у трусиках. Потім я чую від нього, що пора підійматися нагору", – зізнається хитрунка.

6. Тертя викликає тепло

"Зазвичай я просто знімаю одяг і починаю тертися об нього. Якщо це не спрацює, присідання в його полі зору гарантовано допоможуть", – ділиться ще однією хитрістю гостя форуму.

7. Трохи чистоти

"Я завжди кажу: "Приймімо разом душ?". Це говорить йому, що я хочу робити брудні речі, якщо ти розумієш, про що я", – розповідає інша дівчина.


Пропозиція разом прийняти душ часто закінчується сексом / Фото Unsplash

8. Несподівана знахідка

"Одягаю коротку спідницю без трусиків і підбираю щось з підлоги прямо перед ним. Таким чином я завжди отримую те, що шукаю", – доповнює ще одна відвідувачка сайту.

9. Брудна пропозиція

"Пропозиція доторкнутися до моїх сідниць зазвичай призводить до дії. Якщо ні, то мені просто подобається, коли він стискає мою дупу", – каже інша.

10. Можливо, масаж?

"Масаж спини – ключ до сексу. 30 хвилин розслаблення спини вивільняють у ньому все інше", – підкреслює ще одна дівчина.

Тобі сподобається Усе геніальне – просте: 5 порад для відмінного сексу

Підозрюємо, що твоя дівчина теж подає низку сигналів, коли хоче зайнятися сексом. Тож ми закликаємо звертати максимум уваги на її поведінку, мову тіла та пропозиції. Це дозволить не проґавити слушну мить!