Харизма – те, що яскраво виділяє чоловіка на фоні інших. І це не про зовнішній вигляд або якусь одну характеристику, а про цілий комплекс. Men 24 ділиться способами, які допоможуть тобі стати харизматичним чоловіком. Гайда їх використовувати.

Варте уваги Як досягнути цілі: 3 закони справжнього чоловіка

Твоя присутність має бути помітною

Якщо ти зібрався з друзями десь відпочити, то не потрібно сидіти осторонь та намагатися сховатися від усіх. Але це й не означає, що потрібно бути тим міським божевільним, який в яскравому боа розповідає бородаті анекдоти.

  • Спробуй знайти золоту середину, яка б яскраво виділяла тебе з натовпу.

Природна поведінка

Якщо ти буквально зі штанів вистрибуватимеш, аби засвітити усіх своєю харизмою, то люди навколо почнуть думати, що ти переграєш. Не потрібно ускладнювати й так не надто просте життя.

  • Будь відкритим і вільним у спілкуванні й емоціях. Цього буде достатньо, аби люди поруч зрозуміли, що тобі є що сказати цьому світу.


Твоя поведінка має бути природною, а емоції – щирими / Фото pixabay

Будь упевненим

Хвилюватися – нормально. А от зациклюватися на хвилюванні – не дуже. Тож спробуй залишатися спокійним і упевненим за будь-якої ситуації. Ясна річ, що твоє життя буде всіяне всілякими не надто приємними миттєвостями. Нехай вони гартують дух і роблять сильнішою версією тебе вчорашнього!

  • Вір у себе та свої сили. Цього буде достатньо для того, аби не опускати рук і показувати іншим, що перед ними незламна людина.

Ораторське мистецтво

Хочеш бути у центрі уваги – навчися гарно та правильно говорити. Тож не соромся записатися на курси з ораторської майстерності. Там тобі допоможуть поставити голос, перестати боятися публічних виступів, а також дадуть слушні поради, завдяки яким ти зможеш підтримувати бесіду на будь-яку тему.

  • Ми також не стомлюємося нагадувати про необхідність читання книг, які збільшують твій словниковий запас.


Харизматичний чоловік – хороший оратор / Фото pixabay

Тобі знадобиться Як привчити себе читати щодня: хитрощі для справжніх чоловіків

Умій слухати

Часто недостатньо гарно говорити. Потрібно уміти слухати свого співрозмовника. Іноді це не просто, адже аргументи опонента можуть видатися безглуздими та надто інфантильними. Втім, твоя задача – дати людині виговоритися, а не перебивати її.

  • Також не забувай про те, що ти повинен слухати уважно, а не витати десь у небесах. Прояви цікавість до того, що тобі кажуть. Це дозволить співрозмовнику почуватися важливим.

Не бійся перепитати

Ти не повинен розумітися геть у всьому. Тож немає нічого ганебного у тому, що іноді потрібно буде перепитати у співрозмовника, що він мав на увазі. Це вкотре доведе, що ти з уважністю слухаєш його і тема тобі цікава.


Якщо тобі щось незрозуміло – перепитай / Фото pixabay

Бути харизматичним не так уже й складно. Головне – не боятися іноді бути у центрі уваги та підтримувати будь-яку розмову. Повір, усе це дозволить тобі досягнути успіху, адже сміливим і завзятим відчиняються будь-які двері.