Ясна річ, що можна записатися на десятки мотиваційних курсів, переглянути сотні лекцій в мережі і... не досягнути бажаного результату. Men 24 підготував для тебе три прості способи дійти до мети, тож гайда робити це!

Це цікаво
Чому успішні люди пересідають на велосипеди

1. Дозволь собі

Сумнівам не місце в голові успішного чоловіка. Питання штибу: "чи зможу я впоратися?", "чи гідний я цього?" потрібно міняти на позитивні установки.

  • Дай собі нарешті зелене світло та будь упевненим у тому, що все у тебе вийде. Такий підхід не лише збільшить твою упевненість у собі, а й додасть енергії для нових звершень.

Дозволь собі спробувати досягнути успіху / Фото pixabay

2. Візуалізуй мету

Культові спортсмени кажуть, що уявляють момент, коли тримають у руці нагороду. Це дозволяє їм з ще більшим запалом іти до своєї цілі.

  • Власне, коли ти уявив собі ситуацію, у мозку активуються ті ж нейронні зв'язки, що і при реальному виконанні дій. Така собі уявна репетиція, яка програється у твоєму мозку та додає тобі сил.

Зміг уявити собі результат – зможеш досягнути його / Фото pixabay

Візьми на озброєння
Як підвищити продуктивність на роботі: 5 ефективних методів

3. Слухай музику

Науковці уже давно довели, що на результативність під час занять спортом впливає музика. Тож не забувай вмикати улюблені композиції, які покращують не лише настрій, а й загальний стан справ.

  • Улюблену музику можна вмикати також у тих випадках, коли тобі важко і ти готовий здатися. Це дозволить перемкнутися на щось хороше та продовжувати рухатися в правильному напрямку.

Улюблена музика подарує позитивні емоції / Фото pixabay

Досягати успіху значно легше, якщо заручитися підтримкою зі сторони. Бажано, щоби це були люди, які є авторитетами для тебе. Це дозволить ще більше мотивувати себе на досягнення поставлених цілей.