Серед базових речей, які рекомендують експерти, – спорт і медитація. Але ми знаємо одну просту хитрість, яка дозволяє підвищити рівень щастя без необхідності докладати зусиль. Гаразд, тобі МАЙЖЕ не доведеться їх докладати.

Читай також Улюблений напій у теплу пору року: 5 цікавих фактів і порад для поціновувачів Aperol Spritz

Потрібно подружитися з сонцем

Упродовж останніх кількох років дослідження науковців підтвердили, що сонячне світло корисне для збільшення тривалості життя. А все тому, що воно допомагає нам виробляти вітамін D. Останній необхідний кісткам для поглинання та засвоєння поживних речовин. Він дозволяє засвоювати кальцій, а також функціонувати на належному рівні м'язовій, нервовій та імунній системам.

Тож не дивно, що багато психологів рекомендують проводити час на сонці. Це дозволяє позбутися стресу та тривоги. Особлива перевага полягає у зниженні рівня кортизолу в крові. Власне, його й називають "гормоном стресу". Натомість виробляється серотонін, "гормон щастя".


За нагоди вибирайся з офісу, щоб погрітися на сонці / Фото Kireyonok Yuliya

Скільки сонця на день нам потрібно

Згідно з дослідженням, проведеним науковцями у Валенсії, у літні дні достатньо 7 хвилин. Натомість взимку нам потрібно цілих дві години сонячного світла. Правда, дані Іспанської асоціації проти раку зазначають, що слід бути на сонці бодай 8 – 15 хвилин. Незалежно від пори року.


Достатньо бути на сонці упродовж 8 – 15 хвилин / Фото Freepik

Ми ж нагадаємо принагідно, що слід також турбуватися про свою шкіру. У пікові сонячні дні, а вони дуже скоро настануть, необхідно наносити сонцезахисний крем. Це дозволить вберегти шкіру від шкідливого впливу ультрафіолету.

Варте уваги Секрет міцних і щасливих стосунків криється у цих 5 хитрощах: спробуй їх негайно

Тож, якщо в тебе є нагода прогулятися на сонці, не позбавляй себе такої можливості. По-перше, це дозволяє позбутися стресу. По-друге, ти почуватимешся щасливішим. По-третє, це однозначно позитивно вплине на твій загальний стан.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.