А ще ти постійно переживаєш, адже у будь-який момент можеш опинитися за бортом. Отже, щоб урятуватися від таких стосунків, варто звернути увагу на ці ознаки. Вони дозволять визначити, що тебе використовують.

Варте уваги Як компанії можуть допомогти екології і чому це важливо зробити уже сьогодні

1. Ти той, хто платить щоразу

Ти розраховуєшся за вас після обіду, вечері або простого походу на каву? І це відбувається навіть у тих ситуаціях, коли вона твердо наголошувала на тому, що платитиме за себе сама? Це може бути однією з ознак, що тебе використовують.

  • Влаштуй перевірку. Одного разу скажи, що ти не можеш сплатити рахунок, і глянь на її реакцію. Вона дозволить визначити, чи використовують тебе у цих стосунках.


Тривожний дзвіночок, якщо на побаченнях розраховуєшся лише ти / Фото DocuSign

2. Односторонні розмови

Іноді можна дозволити собі монологи. Однак, якщо більшість розмов починаються з неї і закінчуються нею, то це може бути тривожним дзвіночком. Цілком імовірно, вона взагалі не цікавиться тобою та тим, що відбувається у твоєму житті. Тож не дивно, що ти буквально не маєш можливості вставити свої нещасні 5 копійок.

3. Ти в режимі рятівника

Не один чи два рази, а щоразу. Ти приходиш їй на допомогу: міняєш колесо, якщо воно пробилося; несеш важкі сумки з супермаркету; вигулюєш її пса, бо вона затрималася з подругами у кав'ярні. Усе це цілком нормально. Але варто розуміти, що у ваших стосунках має бути взаємність. Якщо ж з її сторони героїзму не проявляється – варто почати тривожитися.

4. У стосунках відсутнє слово "Дякую"

Незалежно від того, що ти робиш: готуєш, прибираєш, допомагаєш по дому, ти ніколи не отримаєш жодної оцінки. Це дуже токсично для будь-яких стосунків. Варто розуміти, що слова вдячності надзвичайно важливі для вас обох. Тож, якщо ти ніколи не чуєш їх у свою адресу, – пора задуматися, чи не використовує вона тебе.


Вона ніколи не дякує тобі за допомогу / Фото Aaron Thomas

5. Твої емоційні потреби ніколи не задовольняються

У стосунках кожен з вас повинен час від часу прислухатися до емоційних потреб один одного. Однак, якщо це не так, – варто задуматися. Наприклад, вона завжди відсутня, коли тобі потрібно просто виговоритися.

Це цікаво Чому особистий простір у стосунках надзвичайно важливий

Зверни увагу на ці ознаки. З їхньою допомогою ти зможеш виявити, що тебе використовують. І, якщо це дійсно так, задумайся над стосунками, в яких ти зараз перебуваєш.