Про способи, які дозволять тобі корисно провести обідню перерву, читай на Men 24.

Варте уваги Як підвищити продуктивність на роботі: 5 ефективних методів

1. Корисний обід

Не потрібно під час обідньої перерви намагатися на ходу з'їсти бургер. Ба більше, така їжа на регулярній основі не принесе твоєму організму користі геть зовсім. Потурбуйся ж про те, щоб твій обід містив овочі, а також джерело білка. Не зайвими будуть і складні вуглеводи, які дозволять другу половину робочого дня працювати без думок про бажання попоїсти.

  • Під час обіду не відволікайся на смартфон. Та й узагалі не відволікайся. Це дозволить наситити організм, а також перезавантажитися.


Твій обід має бути смачним і корисним / Фото pixabay

2. Відпочинь

Обідня перерва, якщо ти швидко їси, може стати чудовою нагодою відпочити. Наприклад, можеш вийти з офісу та хвилин 20 – 30 прогулятися у сусідньому парку або сквері. Якщо такої можливості нема – можеш просто посидіти за своїм робочим місцем, але за прочитанням книжки.

  • Використовуй будь-яку вільну хвилину для того, аби відпочити від безпосередньо твоєї зони відповідальності на роботі. Це дозволить не так швидко втомлюватися.


Спробуй присвятити час відпочинку / rawpixel

3. Поспи трохи

Якось так уже сталося, що після обіду хочеться й поспати. Тож ми рекомендуємо не відмовляти собі у цьому. Принеси собі в офіс подушку для подорожей, аби зручно вмоститися у своєму кріслі задля бодай 30 хвилин сну.

  • Тим паче, що короткий обідній сон може допомогти тобі збадьоритися та з чистою совістю повернутися до роботи.


Присвяти час обідньому сну / Фото medicalxpress

Читай також Як привчити себе читати щодня: хитрощі для справжніх чоловіків

4. Займися тілом

Якщо у твоїй компанії поняття обідня перерва – дуже відносна одиниця, то можна використати її для тренування. Це, звичайно ж, за умови, що зал є або в самому офісі, або ж поруч з ним. Тоді ти можеш спокійно піти позайматися, аби не робити цього перед або після роботи.

  • Тут потрібно прислухатися до свого організму. Комусь краще вдаються фізичні навантаження зранку, комусь – в обід, а є й ті, хто залюбки тягає "залізо" перед сном.


Тренування під час обідньої перерви / Фото pixabay

Ці поради допоможуть тобі круто провести обідню перерву та не хвилюватися через те, що ти весь свій вільний час провів за гортанням соцмереж. Головне – не намагайся геть усі ці способи вмістити в одну перерву на обід.