Астрологиня Естель Деніелс описує цей період як час, коли Місяць "поза годинником", час космічної релаксації, коли найкраще – розслабитися, відпочити, влаштувати вечірку, почитати книгу, зайнятися домашніми справами тощо.

Ще актуально Вихідний у торнадо і загублені ключі від машини: дотепний чоловічий гороскоп на 20 – 26 травня

Якщо глянути з іншого боку, то це точно не час для того, щоб робити щось, що могло б мати відчутні результати. Особливо важливо в цей час:

  • Не підписувати контракти
  • Не брати на себе зобов'язання.
  • Не купувати нічого серйозного.
  • Не планувати жодних операцій чи інших медичних процедур.
  • Ба навіть не займатися сексом

Місяць поза годинником: як довго це триває

Період позагодинниковості Місяця трапляється кожні два – три дні й може тривати від кількох хвилин до, в рідкісних випадках, двох днів. Але зазвичай триває пару годин.

Щоб дізнатися, коли Місяць стане молодиком, слід глянути до відповідного календаря. І, можливо, цей час краще провести у ліжку – коли ми спимо, Місяць зазвичай не діє. Але коли все відбувається в години неспання, все ж є способи зробити так, щоб Місяць працював на нас.

Чоловік біля водиКожні кілька днів трапляються години, коли справді краще не робити нічого важливого / Фото freepik

Що робити з примхливим Місяцем

Важливо розуміти, що періоди позагодинниковості Місяця не є негативними за своєю суттю – вони нейтральні. Так, нічого не станеться під час молодика, а іноді саме нічого – це саме те, що нам потрібно. Якщо ти шукаєш мінімальних наслідків, збираєшся оприлюднити важливу інформацію або намагаєшся залишитися непоміченим, цей Місяць якраз для тебе.

А якщо людина народилася в період позагодинникового Місяця? Ті, хто народився в такий час, зазвичай змушені продиратися через більшу кількість павутиння і піску.

Також цікаво Чоловік жартома зробив ДНК-тест, але результат назавжди змінив його життя

Люди, народжені під час молодика, реагують на життя непередбачувано, їм важче пристосовуватися. Але якщо вони знаходять своє призначення, то вже не відчувають жодних перешкод.