Своєю улюбленою трійкою вправ поділився фітнес-тренер Володимир Сидорук. Рекомендуємо їх виконувати, якщо ти теж хочеш мати міцний і сталевий прес.

Читай також Сріблом, платиною та навіть бурштином: як фільтрація допомагає створювати найкращу горілку

Як накачати прес на перекладині

Думаю, ви вже усі знаєте, що при підйомах ніг до прямого кута у нас м'язи живота стабілізуються, але не працюють в динаміці. Тому важливо виконувати із заворотом тазу для кращого опрацювання та ефекту,
– зауважив він.

Як виконувати вправи: дивися на відео

Твоя задача – виконати 12 повторень. Сам комплекс вправ передбачає робота за принципом кола. Слід виконати 3 – 4 такі кола. Після завершення одного, варто приділити 60 – 90 секунд відпочинку.

Варте уваги Знадобиться всього 9 хвилин, щоб зміцнити м'язи кору: комплекс вправ від тренера

Візьми на озброєння цей комплекс вправ. Його можна виконувати як самостійно, так і додати до своєї звичної тренувальної рутини. Гайда разом з нами ставати кращою версією себе вчорашнього!

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.