Ми поділимося цього разу комплексом вправ від фітнес-тренера Володимира Сидорука. З їхньою допомогою ти зможеш накачати сталевий прес, а також сідниці. Гайда ставати кращою версією себе вчорашнього!

Читай також Зроби осінь ще яскравішою: рецепти пряних напоїв, які варто спробувати кожному

Як накачати прес і сідниці

Є багато суперечливої інформації стосовно діагональних чи перехресних (реверанс) випадів, але жодних клінічних досліджень, які б підтверджували, що вони негативно впливають на здоров'я атлетів НЕМАЄ!,
– підкреслив тренер.

Як зазначає тренер, цей комплекс вправ підійде людям, які опанували базові рухи, а також можуть добре контролювати власні рухи. Але важливо не забувати виконувати розминку спочатку. Це дозволить уникнути травматизму та пришвидшити досягнення бажаних результатів.

Завдання. Тобі потрібно тренуватися з акцентом саме на гарну техніку виконання. Під час цього ти повинен відчувати, що цільові м'язи працюють. Для цього комплексу знадобляться фітнес-гумки.

Як правильно виконувати вправи: дивися відео

  • Вправа №1: 15 – 20 повторень на кожну ногу, 3 – 4 підходи, відпочинок по 30 – 40 секунд між підходами;
  • Вправа №2: 15 – 20 повторень на кожну ногу, 3 – 4 підходи, відпочинок по 30 – 60 секунд між підходами;
  • Вправа №3: 15 – 20 повторень на кожну ногу, 3 – 4 підходи, відпочинок по 30 – 60 секунд між підходами;
  • Вправа №4: 15 – 20 повторень на кожну ногу, 3 – 4 підходи, відпочинок по 30 – 60 секунд між підходами.

По завершенні виконання цього комплексу варто виконувати стретчинг цільових м'язів. Як каже тренер, це не лише приємне заняття. Це ще й дозволяє зняти напругу з м'язів.

Варте уваги Усього 4 вправи і максимум користі: комплекс вправ на все тіло, який варто спробувати кожному

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Перш ніж почати працювати над своїм тілом, проконсультуйся з лікарем або фітнес-тренером. Це дозволить уникнути негативних наслідків, пов'язаних з фізичними навантаженнями на твій організм.