Здавалося б, ми вже майже все знаємо про побудову тіла своєї мрії. Але іноді знань або недостатньо, або їх потрібно застосовувати на практиці. Зосередимо цього разу свою увагу на вправі, яка дозволить отримати сталевий прес. Тобі сподобається.

Читай також Єдиний з України: бренд Nemiroff викликав ажіотаж на міжнародній виставці у Каннах

Як накачати сталевий прес однією вправою

Як неодноразово говорили експерти, планка – один з найефективніших способів досягнення міцного та плоского живота. І все ж багато хто продовжує про це забувати, але ні. Ми вирішили нагадати!

Персональний тренер Тревор Тайм наголосив, що бажано не виконувати звичайну планку. Натомість слід віддати перевагу бічній її версії. Це дозволить:

  • накачати 6 кубиків преса;
  • опрацювати сідничні м'язи;
  • зміцнити твоє ядро;
  • принести користь тим, хто багато часу проводить у сидячому положенні.

Варте уваги Ти будеш здивованим: експерт розповів, чому стояти у планці понад 30 секунд немає жодного сенсу

Тайм пояснює, що бічна планка – ідеальний приклад типу руху, який називається "антилатеральне згинання". Це рух, який вимагає від тебе змусити серце підтримувати рівновагу, як, зокрема, у випадку виконання цієї вправи.


Бічна планка дозволяє накачати сталевий прес / Фото Men's Health​

Якщо правильно її виконувати, то ти триматимеш спину прямою за допомогою м'язів живота та сідниць. В інакшому випадку твої стегна провисатимуть до землі. І саме завдяки бічній планці ти зможеш отримати чітко окреслені м'язи живота. Крім того, вона дозволяє зменшувати біль у спині, що притаманно офісним працівникам.

Бічна планка – та вправа, яка дозволить досягнути бажаних результатів за короткий проміжок часу. Спробуй і ти додати її до своєї тренувальної рутини. Гарантуємо, результати тебе потішать і ти не захочеш зупинятися на досягнутому.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Якщо ти хочеш досягнути максимального результату від тренувань, звернися по поради до тренера. Він допоможе тобі комплексно працювати над тілом своєї мрії.