Зауваж, це не просто питання зменшення споживання їжі. Адже цей пункт не передбачає, що ти почнеш краще харчуватися. Тут, радше, мовиться про усвідомлений підхід до покупки того, що згодом з'явиться на твоїй тарілці.

Варте уваги Українська міксологія: яка вона на смак і чому нею захоплюється весь світ

Експерти Гарвардського медичного журналу завжди готові запропонувати поради щодо здорового способу життя. Цього разу фахівець з харчування дав кілька порад, як навчитися харчуватися здоровою їжею. Нелегко скласти меню з багатьох різних інгредієнтів, але в експертки з харчування Ненсі Олівейра є рішення.

Здорове харчування починається з покупок

Здійснюючи покупки, дотримуйся такого правила: обирай 2 фрукти та 2 овочі різних кольорів, пояснює Ненсі Олівейра з Гарварду, а потім 2 види нежирного білка (риба, курка, індичка або веганські варіанти). Ти можеш брати те, що тобі найбільше подобається, незалежно від того, свіжа це їжа, заморожена чи консервована.


Поклади у корзину два фрукти та два овочі різних кольорів / Фото freepik

Після того, як фрукти, овочі та нежирні білки будуть у твоєму візку, ти повинен вибрати 2 види рослинних білків (бобові, горіхи, тофу, веганське м'ясо...), які також можуть зберігатися протягом тривалого часу. Потім 2 види цільнозернових круп (рис, кіноа, макарони, гречка...) і, нарешті, 2 молочні продукти (йогурт, молоко, сир...).

З кожним з цих інгредієнтів ти можеш приготувати всілякі страви на 7 днів, які будуть корисними, смачними і не надто жирними. Ти можеш застосувати те саме правило, варіюючи страви, тобто 2 різні продукти в кожній категорії. Оскільки ти можеш вибирати між свіжими, консервованими або замороженими продуктами, варіантів для фруктів, овочів або риби безліч.


У тебе буде набір продуктів для приготування збалансованих страв / Фото freepik

Завдяки цьому методу ти не забудеш, по що прийшов, коли зіткнешся з великою кількістю варіантів. І ти можеш готувати те, що хочеш щодня, або те, що готується найшвидше. Тому що правильне харчування більше ніколи не повинно бути головним болем і причиною для страждань.

Читай також Як безпечно схуднути на 7 кілограмів: експертка назвала 4 прості та дієві кроки

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.