Хороший і стильний браслет може підкреслити твій імідж. А також він може звести нанівець усі твої старання. Розповідаємо, чого не варто робити під час носіння браслета, щоб не виглядати недолуго.

Це цікаво Як не потрібно носити наручний годинник: 7 поширених помилок

1. Не звертаєш увагу на поєднання

Ти можеш привезти крутий браслет з відпочинку на Занзібарі, носити його щодня, нагадуючи собі про незабутню відпустку. Але чи потурбувався ти про те, щоб він личив до твого образу? Ясна річ, що в поєднанні з плавками відмінно виглядатиме будь-який браслет. Але як щодо костюма? А годинника?

  • Експерти рекомендують вибирати браслети, які по кольоровій гаммі личитимуть до іншого твого вбрання. Або ж перегукуватимуться з годинником, поясом чи іншими аксесуарами. Так тобі вдасться доповнити образ.


Браслет повинен відмінно підходити до твого годинника або інших аксесуарів / Фото Unsplash

2. Він тобі не підходить

Надто тісний або надто вільний браслет може створити низку незручностей. Ти постійно поправлятимеш його. Якщо ти носиш браслет на одній руці з годинником, то надто вільний може заплутуватися в ремінці годинника.

  • Якщо у тебе є можливість відрегулювати браслет під своє зап'ястя – зроби це. Так тобі буде значно зручніше носити аксесуар.

3. Він завеликий

Браслет повинен доповнювати твій образ, а не привертати увагу до себе. Наприклад, обери собі браслет з морською тематикою або літаком, натякаючи на своє захоплення. Але це зовсім не означає, що літак повинен бути розміром з величезного павука.

  • Мінімалізм зараз у тренді, тож акуратний невеликий браслет дозволить не лише підкреслити твій стиль, а й зможе трохи розповісти про його власника.

Варте уваги Британці поганого не навчать: 5 правил носіння костюма для кожного чоловік

4. Занадто багато браслетів

Відмінна порада, яку ти можеш почути: краще менше, ніж більше. Якщо ж ти не можеш зупинитися на одному браслеті, то стилісти дозволяють носити на руці до трьох. Але за умови, що усі вони тонкі.

  • Також варто потурбуватися, щоб браслети не бряжчали. Ти ж не хочеш, щоб на тебе оглядалися, коли йдеш містом.


Надто велика кількість браслетів годиться для неформальних образів / Фото Unsplash

5. Не зважаєш на ситуацію

У повсякденному житті ти можеш сміливо носити браслети та не заморочуватися через це. Але якщо ж ти ідеш на ділову зустріч, то переконайся, що вони:

  • личать до костюма;
  • не мають якогось прихованого символізму, який не оцінять партнери;
  • не відволікатимуть увагу під час розмови.

Це ж стосується офісного стилю. Найкращий той браслет, який не впадає у вічі.


Хороший браслет доповнить твій образ / Фото Unsplash

Пам'ятай про те, що браслет – доповнення до твого образу. Він не повинен привертати до себе всю увагу, а також створювати дискомфорт. А найкращий саме той браслет, який ти просто не відчуватимеш на руці.

Читай також 5 типів класичного взуття, які підкреслять твій стиль у 2021 році