Вовна – натуральний матеріал, який є дуже міцним. Тож такі светри, як правило, носяться довго та залишаються у тренді поза часом. Не дивно, що у кожного з нас у шафі знайдеться один або відразу декілька таких светрів, які допоможуть зігрітися в холодні зимові дні.

Варте уваги Коли менше означає більше: 5 переваг алкоголю у мініформаті

Але було б несправедливо не згадати про той факт, що такі светри не лише дуже теплі, а й надзвичайно незручні. Він кусатиме тебе всюди, де матиме доступ до шкіри. І було б вкрай дивно носити під шерстяний светр ще й водолазку, щоб уникнути дискомфорту. На щастя, у нас є кілька порад, які допоможуть позбутися неприємних наслідків, пов'язаних з носінням цього елементу гардероба.

1. Використай кондиціонер для волосся

Це зробить твоє волосся м'яким, а також підійде для светра, який не надто комфортно носити. Вовна – органічне волокно, яке, як і волосся, містить кератин. Тому використання кондиціонера може зробити волокна м'якшими та довше зберігати гарний зовнішній вигляд.


Позбутися дискомфорту можна за допомогою кондиціонера для волосся / Фото Robert Koorenny

Щоб використовувати кондиціонер, ти повинен замочити светр у холодній воді, дати йому трохи стекти та нанести засіб на всю поверхню. Ні в якому разі не три, злегка натискаючи, щоб він добре ввібрався. Залиш на 30 хвилин, а потім знову промий холодною водою. Щоб висохнути, ти повинен покласти светр на рівну поверхню та на чистий рушник.

2. Трохи білого винного оцту

Це використовується аналогічно трюку з кондиціонером. Ти повинен замочити светр у суміші холодної води з невеликою кількістю білого винного оцту (70% води та 30% оцту) приблизно на 15 хвилин. Після цього ти повинен випрати светр (оцет має сильний запах) вручну або дотримуючись рекомендацій з прання, які завжди надруковані на етикетках.

3. Поклади до морозильника

Хочеш вір, а хочеш – ні, але морозильна камера твій союзник, коли справа доходить до догляду за одягом. Ти можеш використовувати її для усунення неприємного запаху з одягу (хороший трюк для джинсів), а також можеш з її допомогою позбутися свербіння, пов'язаного з носінням шерстяного светра. Усе тому, що волокна вовни стискаються на морозі та стають м'якшими.


А ще ти можеш покласти светр до морозильника / Фото nrd

Для цього трюку ти повинен покласти светр у щільно закритий поліетиленовий пакет, а після цього – до морозильника. Залиш його на 3 ночі, а потім витягни та дай висохнути при кімнатній температурі, розклавши на рушник так, щоб він лежав рівно та не деформувався. Ось і все!

Це цікаво Чоловічий шарф: основні помилки під час його носіння, яких варто уникати

Візьми на озброєння ці трюки, щоб уникнути дискомфорту під час носіння шерстяного светра. Гарантуємо, що після їхнього використання він не лише грітиме, а й приноситиме тактильне задоволення.