Слід розуміти, що спалювати жир не завжди просто. Іноді над цим потрібно буде працювати дуже і дуже багато. Ми ж поділимося кількома хитрощами, які дозволять пришвидшити досягнення цілі.

Читай також Коли хочеться еспресо ввечері: як оригінально подати напій у День кави

Як швидко спалити жир на животі

Персональний тренер Тім Лю упродовж своєї кар'єри неодноразово стикався з клієнтами, які не могли спалити жир. Особливо складно впоратися з цією задачею у верхній частині живота.

Тож він вирішив порекомендувати кілька прийомів, які дозволять зробити тренування ефективнішими. І мовиться не лише про виконання кардіотренувань між підходами. Гайда занотовувати собі поради від Тіма Лю.

Як ти тренуєш руки та ноги? Можливо, ти працюєш обома руками одночасно. І те ж саме з ногами. Але це, переконує тренер, помилка. Лю рекомендує виконувати вправи в односторонньому порядку: спочатку з одного боку, а потім – з іншого. Це вимагає більшої сили ядра. Тож ти зможеш ефективніше спалювати жир. Тож продовжуй виконувати звичні для тебе вправи, але почергово на кожну руку або ногу.


Спробуй виконувати вправи по черзі на кожну руку та ногу / Фото Alonso Reyes​

Варте уваги Ти будеш здивованим: експерт розповів, чому стояти у планці понад 30 секунд немає жодного сенсу

Чи підтримуєш ти необхідну напругу у кожному русі? Якщо ти збільшиш час під напругою, то твоє тіло працюватиме більше. Наприклад, коли ти виконуєш присідання (або будь-яку вправу, яка вимагає напругу) і опускаєш тіло, замість того, щоб негайно підійнятися, затримайся на кілька секунд.

Що стосується затримки, то спробуй з однієї, а потім двох секунд. Якщо вистачає сили, то можеш цілі 4 секунди утримуватися у положенні. Це дозволить тобі спалювати максимум жиру, а також будувати тіло власної мрії. Гарантуємо, результат тобі сподобається!

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Поради фітнес-тренер дав з урахуванням власного досвіду та роботи з клієнтами. Якщо ти хочеш досягнути максимального результату, спочатку проконсультуйся з лікарем. Після цього склади індивідуальну програму тренувань.