Ясна річ, що для повсякденних речей, таких як футболки, спідня білизна та шорти, можна використовувати метод "рулон". Він дозволить заощадити місце й ефективно розкласти одяг.

Варте уваги Як компанії можуть допомогти екології і чому це важливо зробити уже сьогодні

Але варто розуміти, що цей спосіб негативно впливає на той одяг, який схильний до появи складок. Тож класичні сорочки потрібно складати інакше. І ми знаємо, як це робити. Візьми на озброєння хитрість, яка допоможе акуратно спакувати сорочку у валізу. Усе для того, щоб після поїздки можна було її одягнути без прасування.

Як правильно скласти сорочку у валізу

  1. Застібни усі ґудзики на сорочці та розправ її. Зробити це можна, наприклад, на ліжку.
  2. Склади рукава навхрест за спину.
  3. Підійми рукава так, щоб вони торкалися коміра сорочки.
  4. Умовно поділи сорочку на три частини: ліве та праве плече, а також середину. Склади ці частини, ніби мапу у подорожі.
  5. Умовно поділи сорочку на три частини по довжині. Склади її, закочуючи знизу.
  6. Поклади у валізу. Готово!

Як правильно скласти сорочку у валізу
Як правильно скласти сорочку у валізу / Ілюстрація Ted Slampyak

Якщо ж після перельоту на сорочці таки залишаться складки, то ми рекомендуємо сходити в душ. Під час цього повісь сорочку на вішак у ванній-кімнаті. За допомогою пару можна буде розгладити складки, які утворилися. Перевірено!

Це цікаво Навіть не підходь: цей одяг ні в якому разі не варто прасувати

Візьми на озброєння цей лайфхак. З його допомогою можна буде акуратно скласти класичні сорочки, щоб вони не втрачали свій зовнішній вигляд після подорожей. І нехай цих мандрівок у твоєму житті стає все більше!