Якщо ти часто стикався або стикаєшся з такими ситуаціями, то ось що тобі потрібно робити. Розповідаємо, як справлятися з саркастичними людьми та не бути вразливими через них.

Варте уваги Океан вражень: Nemiroff відправив відвідувачів Lisbon Bar Show у захопливу подорож

1. Зберігай спокій

Важливо зберігати спокій і не дозволяти їхнім зауваженням чи сарказму впливати на твої емоції. Такі люди дивляться на твою реакцію, і коли вони нічого не отримують, це їх роздратовує. Зроби глибокий вдих і нагадай собі, що їхня поведінка – відображення їхніх власних проблем, а не твоїх.

2. Не сприймай це особисто

Не бери їхні саркастичні зауваження близько до серця, адже такі люди більше схожі на ротову діарею. Важливо, щоб ти зрозумів, що злі та саркастичні коментарі говорять більше про людину, яка їх говорить, ніж про тебе. Не дозволяй чиємусь негативу відображати твою цінність або здібності.


Навчися не сприймати почуте особисто / Фото drobotdean

3. Відповідай з добротою

Замість того, щоб реагувати гнівом чи захисною реакцією, відповідай добротою. Іноді позитивна відповідь може роззброїти людину і розрядити ситуацію. Те ж казав раніше Кузьма Скрябін. Він закликав на хамство реагувати усмішкою.

4. Використовуй гумор з розумом

Якщо ти відчуваєш себе комфортно, ти можеш використовувати гумор у відповідь на саркастичні коментарі. Однак він має бути доречним і безтурботною відповіддю, яка допоможе розрядити напругу і покаже, що ти не сприймаєш їхні зауваження серйозно.

5. Встанови межі

Якщо саркастична поведінка співрозмовника стає надто нестерпною, важливо встановити межі. Ввічливо і наполегливо дай людині зрозуміти, що її коментарі є образливими, і попроси її зупинитися. Чітко і твердо визнач свої межі і не вступай у подальші суперечки.


Слід встановити межі, щоб зберігати спокій / Фото mdjaff

Читай також Не вміють радіти успіху коханої людини: знаки Зодіаку, яких буквально поглинає заздрість

Пам'ятай, що ти можеш контролювати лише свої слова, а не інших, тому інші будуть робити те, що їм заманеться. Вищезгадані пункти повинні тримати таких людей під контролем, але якщо це не так, зберігай спокій або мінімізуй спілкування з ними.