Спеціально для тебе Men 24 склав інструкцію, яка дозволить правильно поводитися на побаченні з дівчиною. Не підкачай!

Варте уваги 7 помилок чоловіка на першому побаченні: жіноча версія

Забудь про гру в мовчанку

Мовчати на побаченні – не найкраща стратегія. Звичайно ж, ти можеш натрапити на панянку, яка буквально засипатиме тебе запитаннями. Але це геть зовсім не означає, що ти повинен відмовчуватися.

  • Не чекай і намагайся заповнювати паузи. Звичайно ж, іноді добре разом помовчати. Але погодься, що на першому побаченні така поведінка виглядатиме дещо дивно.


Не змушуй її нудьгувати на побаченні / Фото кадр з фільму

Мінне поле

Кожна панянка – особистість, і до кожної потрібен особливий ключ. Тож не потрібно використовувати геть усі хитрощі пікапу, які ти почитав у пацанських пабліках. Спокійніше, а то у тебе є геть усі шанси все провалити з першої ж хвилини.

  • Підіймай якусь тему та звертай увагу на її реакцію. Це дозволить врятуватися, якщо розмова починає іти не в тому руслі.

Запитуй правильно

Перші побачення створені для абстрактних питань. Ти можеш цікавитися її мріями, планами на майбутнє та ще чимось нейтральним.

  • Не перетворюй побачення на співбесіду. Запитання про роботу тут будуть явно недоречними.


Невимушені питання дозволяють розслабитися / Фото expatica

Засипай компліментами

Абсолютно кожна жінка любить вухами, тож не лінуйся говорити їй приємні слова. Але з однією важливою поправочкою: це має бути щиро та з усього серця. Повір, вона відчує, коли ти своїми "теплими" словами буквально протоптуватимеш стежинку до її спідньої білизни.

  • Уникай вульгарних компліментів. Можливо, вони б і сподобалися дівчині, але явно не на одному з перших побачень.

Це цікаво Про що не можна говорити чоловікові на першому побаченні: чотири заборонені теми

Будь уважним

Можеш під час побачення пригадувати те, що вона сказала на самому початку. Звернути увагу на деталі, якими вона поділилась без задніх думок. Використовуй фрази типу: "Кажеш, у тебе лабрадор? То як щодо того, щоб якось разом його вигуляти?".

  • Будь максимально уважним до усього, що вона скаже. Дівчина оцінить це однозначно.


Уважно слухай усе, що вона говорить / Фото gottman

Наостанок нагадуємо про те, що дуже важливо у будь-якій ситуації залишатися собою. Повір, вона дуже швидко розкусить твої надмірні старання та намагання її вразити!