Якось так уже склалося, що спорт безпосередньо впливає на нашу продуктивність на роботі. Ба більше, він дозволяє досягати бажаного успіху. Men 24 розповідає, чим же пов'язані кар'єра та фізичні навантаження.

Варте уваги Як досягнути цілі: 3 закони справжнього чоловіка

Росте ефективність

Якщо вірити науковцям, то бодай 150 хвилин тренувань на тиждень дозволяють менше хворіти, а також краще концентруватися на завданнях. Тож рекомендуємо знаходити у своєму щільному графіку трохи часу, аби не лише тримати тіло в тонусі, а й прокачувати свою ефективність.


Твоя ефективність росте з кожним днем / Фото pixabay

Росте креативність

Ясна річ, що не на всіх роботах необхідні прояви творчості. Втім, якщо твоя професія безпосередньо пов'язана з цим – тобі просто життєво необхідно займатися спортом. Навантаження сприяють генерації креативних ідей, а також допомагають знайти рішення навіть у тих ситуаціях, коли здається, що все пропало.

Мозкова активність прискорюється

Ні для кого не є таємницею той факт, що фізична активність покращує твою пам'ять. Також регулярні тренування можуть активувати ті зони твого мозку, які відповідають за комунікації й орієнтацію в довкіллі. А ще спорт дозволяє трішки спокійніше дивитися на все, що відбувається навколо. Іноді це дуже необхідно!

Упевненість у собі

Можеш підняти 100-кілограмову штангу? А виконати важливе доручення від боса? Регулярні заняття спортом додають тобі упевненості у власних силах, тож сумніви просто відходять убік. Це дозволяє легше вести перемовини з діловими партнерами, а також чітко висловлювати свої побажання на роботі.


Спорт допомагає прокачати упевненість у собі / Фото pixabay

Менше стресу

Фізичні навантаження дозволяють тобі буквально випустити пару. Це дозволяє менше нервуватися й переживати на робочому місці. Ідеально для тих, чия робота пов'язана з одвічними стресами. Тож можеш піти перед важливою нарадою побоксувати грушу.

Тобі знадобиться 5 днів по 5 хвилин: комплекс вправ для чоловіків, щоб прокачати тіло

Гнучкість мислення

Заняття спортом – це теж про навчання. Ти опановуєш нові дисципліни, вивчаєш можливості власного тіла. Постійне удосконалення та прагнення до більшого позитивно впливають і на твоє мислення. У результаті регулярних фізичних навантажень воно стає швидшим і гнучкішим.

Швидка обробка інформації

Наприклад, під час ходьби оптимізується твоє аналітичне мислення. Тож, чим частіше ти ходитимеш, тим швидше оброблятимуться потоки нової інформації. Це ж стосується легких ранкових пробіжок. Вони дозволяють не лише систематизувати всю накопичену інформацію, а й прийняти правильне та важливе рішення.


Ходьба та пробіжки допомагають обробляти інформацію / Фото pixabay

Досягнення мети

Робота над своїм тілом потребує витримки та сили волі. Але вони прокачуються не лише для того, щоб ти отримав сталевий прес і міцні біцепси. Регулярні тренування дозволяють досягати поставленої мети. І тут усе просто: прес не з'являється після першого тренування, тож і для деяких проєктів потрібно добряче попітніти не один і не два дні. Просто пам'ятай про це, коли буде бажання здатися та зійти з дистанції.

Займайся спортом і вір у свої сили. Це дозволить не лише підтягнути тіло, а й досягнути бажаного результату у справі усього свого життя!