Ми розповімо, що потрібно зробити, щоб уникнути розчарувань у спальні. Нехай секс завжди приносить вам задоволення та радість.

Читай також Ними насолоджуються по всьому світу: 10 найпопулярніших коктейлів, які варто спробувати

1. Дивися менше порно

На жаль, порно стало ще більш доступним. Воно є на ресурсах, у соціальних мережах тощо. Тож не дивно, що настільки багато чоловіків залежні від порнографії. І ми б на неї не нарікали, якби вона не мала негативного вплину на інтимне життя.


Сучасні чоловіки надто залежні від порно / Фото freepik

Ба більше, порно змушує нас почуватися ніяково. Адже усі ці партнери у фільмах і статеві члени мають ледь не гігантських розмірів, і тримаються перед кадром годинами, ще й дарують райську насолоду. Ну ти зрозумів, що усе це ми з сарказмом пишемо. Насправді ж, секс у порно від реального відрізняється суттєво, тож не варто себе порівнювати.

5 ознак, що ти дивишся надто багато порно:

  • Ти фантазуєш про порно під час сексу;
  • Ти відчуваєш сором після перегляду;
  • Ти дивишся дедалі більше екстремального порно;
  • Справжні людські тіла більше не збуджують тебе;
  • Ти не можеш зупинитися.

2. Менше стресуй, більше спи

Багато чоловіків жертвують здоровим сном через низку причин. І це призводить до хронічного стресу. А це вже запускає ланцюгову реакцію, через яку знижується вироблення тестостерону. Які наслідки? Знижується лібідо, а також підвищується ризик низки проблем зі здоров'ям, зокрема безпліддя.

Дотримуйся 7 – 8 годин сну на добу. І ти побачиш дивовижні результати практично в кожному аспекті твого життя. Сексуальний досвід – не виняток.


Дефіцит сну негативно впливає на твоє інтимне життя / Фото freepik

3. Покращуй свій спосіб життя

Слід затямити раз і назавжди, що твій спосіб життя безпосередньо впливає на лібідо. Тож зверни увагу на регулярну фізичну активність, а також здорове харчування. Це не лише підвищить твій сексуальний потяг, а й покращить настрій і рівень енергії.

Але це не означає, що тобі потрібно цілими днями сидіти у спортзалі та їсти одні лише салати. Нехай спорт і здорове харчування просто стануть частиною твоєї буденної рутини.

Варте уваги Що потрібно зробити, якщо зі спальні зник секс: порада яка врятує ваше інтимне життя

Прокачай усього ці три моменти у своєму житті, щоб не страждати від проблем у спальні. І нехай ніщо не стає на заваду цьому приємному заняттю, яке приносить фантастичне задоволення.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.