Фітнес-тренер Володимир Сидорук показав одну хитрість, яка дозволить прокачати планку. Виведи виконання цієї вправи на новий рівень, щоб досягнути ще крутіших результатів!

Читай також Сріблом, платиною та навіть бурштином: як фільтрація допомагає створювати найкращу горілку

Виклик планкою з пляшкою

Пропоную усім любителям планки і не тільки випробувати свій рівень підготовки та балансу. Працювати будемо з використанням звичайної пляшки (бажано пластикова, думаю, розумієте чому не скляна),
– зауважив тренер.

Він пояснив, для чого тут пляшка. За словами фітнес-тренера, більшість людей виконують планку з зайвими рухами тазу (підіймають, опускають чи хилитають ним з боку в бік). Натомість потрібно зосередитися на утриманні в одній позиції. Допомогти впоратися з цим може пляшка.

Що потрібно зробити

Розташовуючи пляшку на спині (поперековий відділ) намагаємось утримувати спочатку по одній кінцівці в повітрі – 10 секунд, а згодом – утримуючи руку та протилежну ногу,
– додав він.

Як правильно виконувати планку: дивися відео

Тренер зауважив, що якщо ти почнеш тремтіти, наче листочок на вітрі, то не варто перейматися. Це нормально, адже ти міг ніколи не працювати у такій манері. Хай там як, але такий підхід дозволить прокачати планку, правильно її виконувати й отримувати бажаний результат. Спробуй і ти. Тобі сподобається!

Варте уваги Коли звичайні скручування і планка набридли: як накачати прес на перекладині

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.